Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik azért csalták meg a feleségüket, mert magányosak?

Figyelt kérdés

Tehát nem -elsősorban -a szex miatt. Vagy szex miatt is, de a szerető inkább egy lelki feltöltődés

Miért nem működik otthon? Párodnak feltűnik, hogy hideg a kapcsolatotok?


2021. ápr. 23. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Meglepően sok ilyet láttam, nem feltétlenül feleséggel. Én is kerültem hasonló helyzetbe barátnővel, majdnem megtettem.


Azért nem működött otthon, mert a másik fél durván belekényelmesedett. Fél évig mondtam, hogy nem okés a dolog, változtatni kéne, tenni újra a dolgokért, de ennek mindig csak 1-1 nap eredménye lett. A párom szerint minden tök okés volt. Leesett, hogy felesleges lenne megcsalnom, mert úgyis gáz maradna a kapcsolat, ha ennyire önző. Szóval, inkább szakítottam.

2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos házasságban (mi 9 éve együtt, gyerekkel) egyre nehezebb lépni. De szóról-szóra mint nálad.
2021. ápr. 23. 14:45
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagy vonalakban nálam is inkább a lelki dolgok miatt léptem félre, szex összesen négyszer volt köztünk 5 hónap alatt, igaz hogy sajnos nem is nagyon volt több lehetőségünk. De nagyon sokszor csak bújtunk és csókolóztunk, meg lelkiztünk. 47F
2021. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Én a nő vagyok,volt szeretőm. O is magányos volt otthon, bár nálunk még szex sem volt. Mi sokat sétáltunk együtt,közösen főztunk, filmet néztünk. Mi sem mindig szexeltunk. És igen, feltoltodtunk mindketten, amikor együtt voltunk.
2021. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De párotok tudja, hogy elhanyagolva érzitek magatokat?

Vagy úgy mint egy szolga, vagy állandósult szülő, aki már nem ember (férfi/nő)?

2021. ápr. 23. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok házas, de én is megcsaltam a páromat. Keveset találkoztunk, elhanyagolt, nem vette figyelembe a kérésemet és sajnos vagy nem sajnos munkahely miatt megismerkedtem egy fiatalabb lánnyal. (Nem munkatárs) Már-már ott tartottam, hogy elhagyom a páromat, de a fiatal lány sem felelt meg a számításaimnak. A mai napig hétvégi kapcsolatba vagyok a párommal, semmit nem sejt, viszont nem is változott. Nem tudom mi lesz ebből, de ha gyökeresen nem változtat, félek újra megteszem...
2021. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Másképp kérdezem: van olyan, aki nem azért?
2021. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom #7

Itt nagyon sokan állítják, hogy elég nekik csak a szex és el is tudják választani.

2021. ápr. 23. 18:21
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Én ugyan nő vagyok de nekem is elég én is eltudom választani. Nem vagyok lelkileg magányos a férjemmel, sőt gyerek is van, esélyem sincs a magányra.


De mikor szexelek a szeretőmmel, semmire nem kell figyelni senkinek nem kell megfelelni, kaland és kész, semmi több, pont annyi mint mikor valaki lemegy az edzőterembe gyúrni.

2021. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát kedves 9-es én komolyan sok mindent elhiszek, de hogy olyan példát hozzon egy nő, hogy "lemegy az edzőterembe gyúrni"

Most te vagy férfi vagy, vagy ez egy igen érdekes válasz volt

2021. ápr. 23. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!