Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez is jellemző megcsalásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is jellemző megcsalásnál?

Figyelt kérdés

Legtöbbször, ha megcsal a párunk, azt lehet hallani, hogy eltávolodik, nem érdeklődik.

Kíváncsi vagyok, hogy akiket megcsalt a párjuk, azzal volt e az ellenkezője?

Hogy semmit nem változott, ugyanolyan törődő volt, nem vitte túlzásba. Éreztétek, hogy szeretve vagytok, de mégis megtörtént a félrelépés.

Elsősorban nők véleménye érdekel, mert nő vagyok, de ha a férfiak is tudnak nyilatkozni, hogy ilyen miért fordulhat elő, mi a logika, azt elolvasom. Vagy ha a barátnőtök csinált ilyesmit.


(Esetleg szeretett titeket, csak ki akart próbálni valamit, de nem akart elveszíteni titeket és nyilván nem akarta, hogy kiderüljön?)


Köszönöm.



2021. nov. 8. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben logika. Nem mindenki szerelemből lép félre, rengetegen csak kalandvágyból, ráadásul borítani sem akar feltétlenül, úgyhogy akár észrevehetetlen lehet a félrelépés. Lehet, hogy aznap nem lesz szex, de akár simán este belefér vele is egy menet..
2021. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez olyan érdekes…főleg egy olyan kapcsolatban, ahol nincsenek összeházasodva, nincs ami úgymond összeköt. És mégis meg akarja tartani hiába lépett félre.

És ha több ideig beszélget valakivel? De titkolja szóval ez azt jelenti hogy nem akarja hogy kideruljon es a kapcsolatot sem akarja borítani. Miért?

És tényleg ennyire nehéz ellenállni?

2021. nov. 8. 09:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok a miért..nem lehet mindenre megtalálni a választ, de engem ez sokszor kikészít. Bármilyen véleményt ezért szívesen meghallgatok, hogy lássam mi az emberek véleménye, mivel erre nincsen recept, nincs sablon, hogy miért csal valaki.
2021. nov. 8. 09:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem változtam. Legalább is a párom nem vette észre.
2021. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk észrevehető volt, de csak már amikor jócskán benne volt az ügyben.

Egy ilyen évadzáró bulin voltunk, és azt vettem észre,

hogy az én férjem, akivel több mint 20 éve szeretetben élünk,kerül.:-( Mondtam neki, hogy ugye nem mástól kell megtudnom ha megcsal?

Választ nem adott, de nem is kellett, másnap leültettem, és kipakolt,

de csak mert én rákényszerítettem hogy elmondja...Pedig mindig azt hajtogattuk,hogy ha nálunk ilyen

lesz, szólni fogunk a másiknak róla,előtte..Aha, hát nem.

Ezért is mondom,hogy semmi nem fehér és fekete, teljesen más mikor te vagy

az érintett...Senki nem tudja elképzelni milyen érzés ez,

mert én még akkor is azt hittem hogy valami mást fog mondani..

Soha nem csaltuk meg egymást,és egyszerűen nem tudtam felfogni,hogy

ezt tette velünk.

2021. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Néha azért lép félre az ember, mert a jót könnyű megszokni. Ha nincs mozgás, ha minden rendben van, az hosszú távon megöli a lelket. Ilyen esetben, ha félrelép az egyik fél, utána csak jobban szereti a párját, mert rájön, hogy milyen nagyszerű ember.
2021. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó,azért elég nagy árat kell ehhez fizetnie az illetőnek, nem gondolod? :-)
2021. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Egy kis update: Végül kiderült, hogy tényleg megcsalt a párom.

Most valamiért imád, de már túl késő..

Érdekes, hogy egy ilyen kellett, ahhoz, hogy rájöjjön.

Furák a férfiak. De biztos nőbe is van ilyen..

Mindegy, az a lényeg, hogy hinned kell a megérzéseidben!!

2021. nov. 16. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Úh, sajnálom kedves kérdező... :-(( és mit fogsz tenni?
2021. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát én leléptem. Nem akarom az önbizalmamat egy ilyen miatt lerombolni. Mostmár sokkal jobban is vagyok.

Tényleg nem egoból, de tudom, hogy más pasiknak is tetszem. Akkor minek maradjak egy ilyen mellett?

Sajnos sokszor megadtam a lehetőséget a változtatásra, de nem történt semmi. Szóval nincs energiám újrakezdeni.

Én mindig becsületes voltam, szeretném, ha egyszer valaki ezt normálisan értékelné elsőre is.

2021. nov. 16. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!