Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásoknál ahol valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásoknál ahol valaki a végén meghal, ott jellemzően ki szokott az lenni?

Figyelt kérdés

A megcsalt ember bánatában öngyilkos lesz? A megcsalót ölik meg? A szeretőt ölik meg? A megcsalt embert öli meg a másik kettő?


Vagy valamelyik kombináció? Lehet néha hallani a hírekben, de nem túl sokszor. Ti a valóságból akár csak hallomásból mit tudtok?


2018. márc. 8. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször azt hallom, hogy a megcsalás fél öli meg a szeretőt, meg akár a párját aki megcsalta.
2018. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megcsalt fél*, bocsi
2018. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a takarítónő
2018. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan esetekről tudok, amikor a megcsalt férfi megölte a nője szeretőjét és/vagy a nőt és saját magát.
2018. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy most kifejezetten nem arról beszélek, amikor valakik már szakítottak, elváltak, de az egyik nem tudja feldolgozni a másiknak meg új párja lesz és olyankor az előbbi csinál valami hülyeséget. Hanem kifejezetten a megcsalásokra, amikor titokban megy egy viszony, úgy hogy a megcsaló és a megcsalt együtt vannak
2018. márc. 8. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam, a szomszéd házban lakott egy rendőr, akit megcsalt a neje, és ő a feleségét lőtte le, aztán magát.
2018. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A megcsalt fél öli meg a párját, vagyis aki megcsalta.

A következő a sorban az, akivel csalja.

Legritkább esetben a megcsalt fél: öngyilkos lesz. Vagy még ritkább esetben a szeretők tüntetik el az útból.

2018. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Olyat is tudok, amikor a megcsalt fél lelőtte a szeretőt, aztán saját magát, de gondoskodott róla hogy az egészet végig nézze a megcsaló is, hogy egész életében emlékezzen erre és ezzel kelljen együtt élnie + traumát okozzon neki.

2018. márc. 8. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind3 szerepben voltam már (nem most, évekkel ezelőtt), és még élek... :D
2018. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehetőségre van példa.Arról viszont senki nem beszél, hány megcsalt lesz beteg: cukor, szív, rák...a trauma hatására.Mindig az szív, aki szeret, és nem gerinctelen.
2018. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!