Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy ezen az oldalon minden nő hűséges vagy ha félre is lépett, akkor már a kapcsolat legvégén, de rögtön utána szakítottak is, mert bevallott mindent?

Figyelt kérdés
Valóságban meg ilyen kaland, olyan kaland, természetesen nem tud róla senki.
2021. nov. 13. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is hűséges vagyok,míg át nem vernek.
2021. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

"Én is hűséges vagyok,míg át nem vernek."


Szerintem ez nem hűség. Ha hűséges vagy, az alapból vagy, nem másoktól függ. Ez ugyanolyan, mint a kedvesség. Ha veled kedves vagyok, mert kedves vagy velem, de Arankával nem, mert Aranka nem kedves velem, akkor a kedvesség nem tulajdonság, hanem viselkedés.

2021. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Én férfi létemre sosem léptem félre, pedig belül nem vagyok egy hűséges. Simán bevállalnék egy titkos kalandot, mivel a szexuális életem lapis, unalmas, amin a feleségem miatt egyedül nem tudok változtatni. Ha ez a gond nem lenne, akkor eszembe sem jutna más nő. Ma meg már prostikon jár az eszem, viszont nem keresek érzelmeket.


Szerintem nőben is van ilyen, rossz otthon a szex, a falat kaparja kínjában. Majd belemegy egy viszonyba. Simán elképzelhető.

2021. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nem voltam mindig hűséges, de ahogy írtad, a félrelépés után azonnal szakítottam is.(Igaz, nem vallottam be.) Viszont még sose írtam le ezen az oldalon. Szóval, mint látod, velünk helyre is billen a mérleg nyelve😉
2021. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, az előző kapcsolatomban sajnos nem voltam hűséges, mást szerettem, félreléptem vele. Ő nem is akart többet kalandozásnál.

Aztán az élet úgy hozta, hogy ebből az amúgy nem túl jó kapcsolatból másikba ugrottam, mert megint baromi szerelmes lettem, az ex ment, a next jött. Ez vagyok én, de ettől még nem fogom magam felkötni, hogy milyen hulladék vagyok...

Nyilván bánok dolgokat, kaptam is pofonokat jómagam is, ilyen az élet...

2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Olyan undorítóan lehordanak itt az erkölcscsőszök mindenkit aki akár csak ábrándozik másról mint a férjéről(aki mondjuk le se xarja évek óta) hogy nem csoda hogy nincs kedve a nőknek még névtelenül se vállalniuk a vélemenyüket/múltjukat.
2021. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Az én megfigyelésem, hogy aki itt lóg annak alapvetően van ideje. Ennek könnyen lehet az az oka, hogy a résztvevő elvált. Innentől jönnek a vad erkölcscsőszségek, a másik nem gyalázása és az észosztás.
2021. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Normális nő nem "rajol" azzal, hogy félrelépett, hanem elszégyelli magát.
2021. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%

16. Én fricskázok, beleállok a témába. Ezért is alacsony a százalékom, viszont ne hogy már egy anonim fórumon ne mondjam ki amit gondolok. Nem fogok nyálat kenni a hajamba, nem követem az agyhalott PC sdtílust, kimondom hogy utálom az emberek többségét az egoista és hamis viselkedésük miatt. Tök mindegy nekem hogy nő vagy férfi, nem fogok erkölcsösködni, ha látok egy jó nőt akkor az jut eszembe egyből hogy húúú de meg****nám. Házas vagyok és ez nekem nem oszt vagy szoroz ilyen téren. Mivel otthon hulladék a szex, a feleségemet nem is érdekli a téma, én már mindent megpróbáltam, akkor ne hogy már! Válni sem fogok, ugyanis ellentétben én nem dobok el magamtól 22 évet, nem dobom el a gyerekeme, nem tudnám elviselni hogy vmi más férfi nevelgesse. Nekem a házamban minden dolog kötődik valamihez, ezt sem dobnám el soha. Vannak érzéseim, talán túl sok is. Ezért sem válok el. Nem hiszek a 40 feletti szerelemben, nem is keresném sosem. Akkor azért váljak el mert ez akkora divat vagy megoldás? Mire? Nálunk nincs erőszak. Nincs szex, ennyi. Egy friss kapcsolatban elhiszem hogy van, csak én nem hiszek a nőkben. A szex miatt meg nem borítom az életem, annyit nem ér az egész. Én ilyen vagyok, vállalom. A most leírt szövegem őszinte, nélkülözi a rózsaszín mázat, a hollywoodi giccset.


Nyugodtan lepontozhat bárki, nem érdekel. Miért is érdekelne? Én őszinte vagyok, a lepontozók 90%-a meg még mindig éli a hamis életét, feljön ide és másokon éli ki azt, hogy nem mer még egy névtelen fórumon sem önmaga lenni. Legyen az férfi vagy nő.


Senkinek semmi köze ahhoz, hogy házas emberként belemennék egy viszonyba. Nem ismernek, nem ismerik a körülményeim, a múltam. Az meg hogy egy fogatlan suttyónak képzelnek el, megint csak semmit nem változtat a valóságon. Az meg hogy 40 évnyi korkülömbséggel vannak fent emberek, csak szorzó tényező. Egy 20 éves lány/fiú mit tapasztalt még az élettől hogy egy 50-es nő vagy férfi felett ítélkezzen? Meg hol is számít ez?

2021. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!