Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert nem tudtátok elképzelni, hogy a másik ember a férjetek/feleségetek legyen, annak ellenére, hogy jól éreztétek magatokat együtt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.Akivel ezt nem értem, azzal nem is érzem jól magam hosszútávon.
2021. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nehéz szakítás volt.
2021. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Még időben kapcsoltál.. menekűlj!
2021. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha igen akkor velem ez megtörtént.
2021. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen. Peldaul ha nem egyeznek a jovobeli celok, akkor akarmennyire is jol elvagytok, nincs ertelme folytatni. Vagy van legalabb egy olyan tulajdonsaga, amit nem szeretnel eleted vegeig elviselni.
2021. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szakítottam ilyen miatt, de egy bizonyos életkor felett tök érthető, hogy ez is szempont. Pl. 20 évesen nem szakítanék ilyenért, de 25-30 évesen ez az egyik legfontosabb, hogy el tudom e képzelni a házasságot. Persze nem mindegy, hogy mennyi ideje vagytok együtt, néhány hónap ismeretség nem elég semmire. Nő ismerőseim szoktak olyan korai 30-asként szakítani, mert a sok éve pasijuk nem veszi el őket, aki valszeg ugyanezt érzi mint a kérdező, de nincs töke lépni :D. Általában ilyenkor a nők növesztenek, ahogy megfigyeltem.
2021. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem szakítottam vele, mert jól érezzük magunkat, de a célok a gyermek terén nem egyek.

Én nem eshetek teherbe (mert veszélyes rám nézve, a betegségem miatt), amit tud, ám valamiért mondogatja a közös gyerekeket és nem érti, hogy lehetetlenre vágyik.


Amikor leesik neki akkor eldöntheti hogy elhagy és mással lesz gyermeke (nem fogom visszatartani, hiába szeretem), vagy maradunk együtt és élünk pl kutyával.

2021. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Nem tudom, mit tegyek. Még nem szakítottam.
2021. dec. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!