Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti, akik szeretőt tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik szeretőt tartotok párkapcsolat/házasság mellett! Miért választottátok ezt az utat?

Figyelt kérdés

Mi vitt rá, hogy viszonyt tartsatok fenn egy harmadik személlyel?

Ez tudvalevően a kapcsolat gyors romlását vagy halálát okozhatja. Miért választottátok mégis ezt az utat?

Úgy érzitek eleget próbáltátok megmenteni a kapcsolatotokat?

Miért maradtok a kapcsolatban, ha közben mással van viszonyotok?

Akartok így vagy úgy változtatni ezen a helyzeten?


Kort és nemet is írjatok kérlek!


NOTE: a kérdés és a válaszok megosztóak lehetnek, tiszteljük egymás életét, véleményét, helyzetét annyival, hogy nem szóljuk és pontozzuk le!



2021. nov. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet többnyire fordított, előbb szalad a szakadék felé a kapcsolat, hűl ki érzelmileg (vagy eleve nem voltak meg a biztos alapok) és csak utána jön a félrelépés (kivéve az "örök vadász" típusoknál). A többség azért választja mert nem tud, vagy nem mer kilépni a meglévő kapcsolatából, inkább megalkuvón elfogadja az "otthoni" szürkeséget.
2021. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindkettőnk szeretője olyankor mivan? Egyébként azért mert imádjuk egymást
2021. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
#1 mindent elmondot.
2021. nov. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as, nem általános szabályokat kérdeztem, hanem konkrét tapasztalatokat.
2021. nov. 22. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én házasságom megromlott, keveset voltunk együtt, más volt a munkabeosztásunk, elhanyagoltnak éreztem magam, és gondoltam, kipróbálom. Nem bántam meg. Igaz, én elváltam, mert nem tartottam fenntartható állapotnak a helyzetet. A volt férjemnek elmondtam, hogy van valakim, akibe bele is szerettem, és nem szeretnék tovább "szenvedni" mellette.
2021. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Asszony azzal zsarolt, hogy csak akkor láthatom a gyerekem, ha vele leszek.


Másfél évig próbáltam fejlődést vinni a kapcsolatba, alapvető empátiát tanítani neki, önismeretet, stb.


Semmi.


Mellesleg poliamor is vagyok szóval...

2021. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Csak azért voltam vele, mert meg akartam menteni. Nagyon erősen mentális beteg, én meg jó vagyok a belső fejlesztésben.

Közben megismertem egy hihetetlenül gyönyörű embert. Eszméletlenül tiszta, erősen jó akaratú, szabad szellemű embert.


Összejöttem vele is.


Nem volt nálunk lehetőség, hogy ez a kapcsolat romlását vagy halálát okozná. Igazából csak jobb lett ettől a kapcsolatom, mert a másik ember mindig erősen felemelt, feltőltött.

2021. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!