Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szubmisszív nő szeretőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív nő szeretőnek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sub-hajlamú nővel, aki tudja, hogy feleségem van. Élvezem és tetszik, ahogy behódol nekem, még nem csaltam meg a nejemet, de ez a nő az, aki miatt képes lennék rá.

Volt már valakinek sub nővel dolga? Megbízható?


2021. nov. 24. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de mindjárt megnézem a varázsgömbömben. :)

Gondolom a sub nők sem egyformák, van köztük labilis, személyiségzavaros, velük nem biztos, hogy jól jársz, mert könnyen elpattan a cérna és borítanak mindent.

2021. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, emiatt is tartok a dologtól. De mivel behódoló, így sejtem, hogy alá rendeli magát az akaratomnak. De mégis kétséges az egész.
2021. nov. 24. 09:06
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Házasság megjavítása nem opció? Most elvonatkoztatva a megcsalás belet kifordító részétől (vennem kellett egy mély levegőt a válasz írása előtt): Te sem fogsz jól járni a megcsalással. Előbb-utóbb borul a bili és visz mindent.

Az, hogy egy nőnek / férfinak milyen személyisége van, semmire sem garancia, mivel nem egymás másolatai vagyunk.

2021. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A házasság arról szól, hogy jóban-rosszban együtt.

A szex rossz, de együtt maradunk én pedig kiélem a vágyaimat.

Köszi az együttérzést.

2021. nov. 24. 09:19
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

És miért rossz a szex? Beszéltél a feleségeddel arról, hogy boldogtalan vagy? Sok esetben a kommunikáció hiánya és a problémák szőnyeg alá seprése miatt csalják meg egymást az emberek.


Pedig ezek alapvetően menthető helyzetek lennének.

2021. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha beszélek a feleségemmel, hogy többre vágyom, mint 2-3 havonta legyen szex, vagy izgasson fel a nőiességével, ne csak feküdjön az ágyban, mint egy darab fa, vagy szexizzen nekem, akkor szexistennő lesz belőle? Így varázsszóra?

Nem is tudtam, hogy így működik a dolog 2 ember között!

2021. nov. 24. 09:26
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha nő lennél te sem akarnál évekig Mata Harizni a férjednek, hanem mondjuk arra vágynâál, higy csak boldogan pihenni egymás mellett. Mashogy működünk, az elején kérés nélkül adunk, de egy idő után unalmas lesz, a rutin mindent megöl.Gondolom te sem olyan hévvel udvarolsz, nem vagy annyira figyelmeps minden rezdülésére mint az elején. Lehet, hogy ő is un, másra vágyik csak nem akar megbántani.
2021. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Te mit adsz a feleségednek, amiért ő nőnek kéne érezze magát melletted? Mitől izgulna rád? Miért akarna neked tetszeni, lenyűgözni az ágyban?


Te is benne vagy ebben a házasságban, nem csak a feleséged. Valószínűleg mindkettőtök boldogtalan, nem adjátok meg egymásnak, amire szükségetek van és emiatt természetesen halott a hálószobátok.


Erre továbbra sem a megcsalás a megoldás. Ha menthetetlen a helyzet, akkor békében el kell válni, nem szeretőt tartani.


A szeretőtartással gyakorlatialg konzerválod a szar házasságodat és folyamatosan bújkálnod kell. Le is bukhatsz. (több, mint valószínű, hogy le is fogsz) Teljesen lutri az egész.


Ezzel szemben ha szembenézel a problémával még az az abszurd helyzet is előállhat, hogy megjavul a szexuális életed a feleségeddel, vagy pedig olyan nő mellett kötsz ki, aki kielégít az ágyban. Hajjaj.

2021. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy fest, hogy meg se akarod próbálni a feleségeddel megoldani. Nem is beszéltél róla neki, és te már kezzel-lábbal inkább csalnál. Birom amúgy, mindig kiderül hogy rossz a szex, és valahogy sose hajlandó senki sem tenni a javulás érdekében. Minden helyzet 2 emberen múlik. Ki tudja a feleség miért nem akar sűrűbben szexelni.
2021. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ez a topik a szub szeretőkről szól.

Nem érdekelnek egyéb válaszok.

2021. nov. 24. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!