Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még erről beszélnem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még erről beszélnem vele?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt és már többször felhoztam neki illetve utaltam rá, hogy érdekel az alá-fölé rendelt viszony. Pontosabban az én szemszögemből az alárendelt szerep. A kapcsolatunk elején említettem neki, hogy az előző partneremmel ilyen szexkapcsolatban éltünk. Lényegében azóta mondogatom neki ezt a témát. A legelején azt mondta nem képes bántani engem és durvulni, tehát már nem úgy áll az egészhez, vagyis nincs meg benne alapjáraton a domináns szerep. Ennél fogva hiába magyaráztam neki, hogy itt a hangsúly nem csak a durvaságon van. Annyit sikerült elérnem, hogy a nyakamra néha rászorít és egy kis minimális hajhúzást. Nyilvánvaló, hogy ez nem az igazi így.. De ezek mellett nagyon szeretem őt. Ő az első olyan "férfi" az életemben, aki mindig mellettem van, és soha egy rossz szava nincsen felém. Viszont egyre jobban érzem belül, hogy nekem szükségem van erre az alárendelt szerepre, mert imádom és ez az,ami beindít, de amit ő nyújt az kevés nekem. Néha úgy érzem, hogy nem igazán érti mi is ennek a lényege csak az erőszakot látja az egészben és csak muszájból csinálja azt a pár dolgot is csak, hogy nekem örömet okozzon.


22/L



2021. okt. 20. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Altalaban azok a dominansabb ffiak aki siman dobják is a nőt kesobb.

Keresd őket.

2021. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Szemléltesd neki képekkel/videókkal, hogy pontosan mit is szeretnél. Lehet, hogy neki is meghozod ezzel a kedvét.

Nálunk a párom a dominánsabb, de 1x random én is ki akartam próbálni és letérdeltettem magam elé, kikötöztem, stb és kiderült, hogy ez minimum ugyanannyira izgatja, mint amikor ő a domináns.

Lehet, hogy ő is ráérezne az ízére.

2021. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ülj le vele és beszéljétek meg, mutass neki képeket videot mit is szeretnél.

Nálunk is így volt, megbeszéltük mi jön be nekem, mi izgat. Igen, kívülállóként kicsit fura ha egy csaj arra vágyik hogy kikötözve pálcával jól elfenekeljék pl mint engem, de lehet ezt normálisan is kezeni eg párkapcsolatban.

27N

2021. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tudja ő hogy mit szeretnél, egyszerűen nem vevő rá. Nem szabad erőltetni. Képzeld el ha ő erőltetne valami a szexben ami neked egyáltalán nem jön be..
2021. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Mire nem vevő? Nem tudhatja, mire nem vevő, ha nem is beszélnek róla. Elmondta a kérdező, nem erőszakra vágyik.

Nekem is voltak dolgok, amiket sokáig nem vállaltam be "elvek" miatt, majd egyre több mindent kipróbáltam a párom kedvéért és tetszenek. Nem feltétlen bdsm jellegű dolgokról beszélek, de nem is ez a lényeg. Erőltetni dolgokat persze nem szabad, de megbeszélni és kipróbálni igen. Egy egészéges kapcsolatban a nyitottság nem okozhat(na) problémát. A szex is egy olyan dolog, amiben lehet folyamatosan fejlődni/tanulni/tapasztalni. Nincsen ebben semmi rossz.

2021. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Azért van amit nem kell kipróbálni ahhoz, hogy tudjuk, hogy kizárt dolog hogy megtegyük. Pl nyilván nem kell kipróbálnom a pisi és kakiszexet ahhoz, hogy tudjam, hogy soha az életben nem szeretném. Ami ellentmond az elveinknek azt nagyon helytelen dolog erőltetni. Márpedig ha a pasi nem akar erőszakos lenni, akkor nem lesz az.
2021. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól is függ, mikre vágynál pontosabban a bdsm-en belül. Ha lájtosabb dolgokra, akkor fokozatosan be lehet vezetni. Egyébként sem árt néha feldobni a szexuális életet újdonságokkal. Lehet, hogy egy szexi plüss bilincs beleférne neki. Akár egy paskoló is.

Ha fontos számodra, akkor kell beszélned vele erről. Sajnos olyanra tényleg nem érdemes megpróbálni rávenni, ami nagyon távol áll tőle. Úgyse tudná nyújtani azt a határozottságot, amit egy domináns hajlamú férfi tudna.

Mennyire szorosan kapcsolódik ez nálad a szexualitással? Az nem jöhet szóba, hogy szexmentesen megélnéd mással a vágyaidat? Akár egy fétis partin, ahol lehet szexmentesen játszani, elkísérhetne a párod is, aztán utána "ápolhatna". Nem ismerem őt meg a szituációt, csak egy ötlet. Neked kell tudnod, miben lenne benne.

Minden esetre megbeszélni fontos vele a dolgot, mert különben az vet véget a kapcsolatnak, hogy elnyomod magadban a vágyaidat.

2021. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A képes/videós ötletet köszönöm a két válaszolónak. Remélem, hogy így jobban elkezd majd érdeklődni és meghozza a kedvét. Viszont, ha ez nem fog beválni akkor tényleg felesleges tovább erőlködnöm. Aláírom, hogy tényleg szex terén is lehet változni, tanulni, fejlődni és olyan dolgokat megszeretni, amiről az ember azt gondolta volna, hogy soha az életbe nem fogja kipróbálni se. Csak hát, ha nem erőlködöm tovább itt jön fel a kérdés, hogy mi van előrébb egy kapcsolatban és ki mit tart fontosabbnak. Hiába szeretitek egymást és nagyon jól megvagytok, ha a mind a kettőtöknek más igényei vannak a szex terén. Mindenesetre nagyon remélem, hogy a képek és videók meghozzák a kedvét mert, ha nem fogalmam sincs mit fogok csinálni..
2021. okt. 20. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Kéne beszélni róla. Nem még, hanem el kéne kezdeni. Azt se tudja mi van erről a fejedben.
2021. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen partnereim, sajnos mindnél az lett, hogy rövidesen elváltak az útjaink. :/ Ilyen téren egy kicsit átoknak érzem a BDSM-et, mert voltak olyan kapcsolataim, amikben csak ez az egy dolog volt, ami nem stimmelt. De a vágyat sajnos nem tudod elnyomni magadban örökre, csak ideig-óráig megy.


N

2021. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!