Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nős, családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nős, családja van. Szóljak a feleségének?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 36 éves férfival (én 29 vagyok), jól alakultak a dolgok azon kívül, hogy elfoglalt. 4 hónapja voltunk együtt, folyton munkahelyi dolgokra hivatkozott, hogy miért nem tud annyit írni, de először valami sok elfoglaltságot igénylő projektre fogta, majd az évvégi hajrára. El is hittem neki, mert magas pozícióban van, de az utóbbi időben mégis elkezdtem gyanakodni. Végül a Linkedin-en való több órás keresgélés után megtaláltam a kollégáit majd őt is. Kamuzott a vezetéknevéről, kamu fb-ról írogatott (nem látszott, hány ismerőse van + azt mondta, nagyon utálja a fb-ot, azért nem olyan aktív ott). Megtaláltam a rendes profilját és azonnal kiderült, hogy nős, 2 gyereke is van.

Azonnal szakítottam és szembesítettem, mire egyből elkezdett magyarázkodni, hogy a felesége nem szexel vele, mert súlyos nőgyógyászati betegségei vannak, ráadásul rengeteg a bánat és a stressz otthon, majd amikor megmondtam, hogy ettől csak még gusztustalanabb az egész, az önbizalmam támadni (hogy direkt olyan nőt keresett, akit csak használ, mert arra való).

Úgy érzem, az lenne a helyes, ha szólnék a feleségének. Vannak bizonyítékok, közös képek.

Szerintetek?



2021. dec. 16. 17:22
 61/91 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem illünk össze, akkkor el kell válni, vagy megpróbálni egymást tiszteletben tartva együtt maradni. Nem hazudozni, félrekúrni, dicsekedni a haveroknak, hogy kit hogyan kefélt meg mellettem.
2021. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
89%

60

Egy dolog a próbálkozás! (Nyilván értelmes, értékes, csinos, diplomás nő nem megy bele egy ilyen megalázó kapcsolatba, nős pasival) meg másik dolog, hogy a pasi hazudik, és nem mondja el, hogy nős! Es itt a második tortent.

2021. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
0%
62 de ez indok arra, hogy ezt a színházat előadja?
2021. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
78%

63

Igen! Ahogy korabban irtam, én is megtettem anno, 10 evvel ezelott. Hazudott, hogy megdugjon! Tönkretettem. Most hajléktalan! (Ezt a volt felesegétől tudom) Megérdemelte!

2021. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
95%

#63

Ami azt illeti, én felesegként, örülnék, ha valaki elmondaná, h a férjem felrement. Hálás lenném

2021. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
5%
és ettől neked jobb lett az életed? a negatív dolgok nem tesznek hozzád semmit, csak lehúznak. sosem fogom megérteni, mi abban a jó érzés, ha másnak rossz. megkeseredett ember lehetsz, ha ez okoz örömet. sosem leszek ilyen
2021. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
15%
Fu de egy megkeseredett egy nő vagy te #64. Remélem masonló mód elbánik a sors veled is. Tiszta szívemből kívánom!
2021. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
86%

67

Ha valakit én is igy átkurok, elveszem a szüzessegét, meg hazudozok neki....minden bizonnyal visszakpom a sorstol. Megerdemlem.

2021. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
18%
visszakapom a sorstól... ez milyen hülyeség. te még sosem hallottál olyat, hogy valaki jó és mégis szar az élete, vagy rossz és mégis végiglubickolja? saját magad tehetsz azért, hogy olyan legyen az életed, amilyet szeretnél. csak ezen dolgozni kell. nem azon örömködni, hogy másnak szar
2021. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megint az incel balfékek védik a pasas, hisz mindig minden a nő hibája.
2021. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!