Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nős, családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nős, családja van. Szóljak a feleségének?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 36 éves férfival (én 29 vagyok), jól alakultak a dolgok azon kívül, hogy elfoglalt. 4 hónapja voltunk együtt, folyton munkahelyi dolgokra hivatkozott, hogy miért nem tud annyit írni, de először valami sok elfoglaltságot igénylő projektre fogta, majd az évvégi hajrára. El is hittem neki, mert magas pozícióban van, de az utóbbi időben mégis elkezdtem gyanakodni. Végül a Linkedin-en való több órás keresgélés után megtaláltam a kollégáit majd őt is. Kamuzott a vezetéknevéről, kamu fb-ról írogatott (nem látszott, hány ismerőse van + azt mondta, nagyon utálja a fb-ot, azért nem olyan aktív ott). Megtaláltam a rendes profilját és azonnal kiderült, hogy nős, 2 gyereke is van.

Azonnal szakítottam és szembesítettem, mire egyből elkezdett magyarázkodni, hogy a felesége nem szexel vele, mert súlyos nőgyógyászati betegségei vannak, ráadásul rengeteg a bánat és a stressz otthon, majd amikor megmondtam, hogy ettől csak még gusztustalanabb az egész, az önbizalmam támadni (hogy direkt olyan nőt keresett, akit csak használ, mert arra való).

Úgy érzem, az lenne a helyes, ha szólnék a feleségének. Vannak bizonyítékok, közös képek.

Szerintetek?



2021. dec. 16. 17:22
 31/91 anonim ***** válasza:
97%
Reméljük értelmes nő és inkább megköszöni, hogy felnyitottad a szemét, és összefogtok, mert mindkettőtöket átvert.
2021. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
2%
ez milyen jó. örüljünk más fájdalmának...
2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted. A csávó k... K nézett téged, igy erdemes bearulni. Aki meg azt mondja, hogy te leszel k..... Nézve meg ne szólj, valszeg egy olyan feleség lehet aki nem akarja tudni, inkább el hazugságban. Te nem tehetsz róla, hogy vele voltál, hiszen bele hazudott az arcodba
2021. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
13%
Ti nők sokszor azt hallotok, amit szeretnétek hallani.
2021. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így kb. 10 éve. Neki csak menyasszonya volt, de elmondtam neki mindent. Szakítottak, nem bánom a mai napig.
2021. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló szituban a srác 7 éve volt együtt a csajjal.

2 hónap után kiderült hogy párja van bosszút akartam állni elmomdai a csajnak erre a srác megszakított velem minden kapcsolatot meg abban a hónapban eljegyezte, idén augusztusban feleségül vette...

Még én maradtam hoppon...


Undorító pasik vannak!!!!


Nyilván az megint más kérdés hogy lelkiismeret furdolas miatt ment vissza és vette el a nőt.de hát lelkük rajta

2021. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
0%
#36 nagyon vicces ahogy ilyenkor mint valami dühös kismacskák próbálkoztok :D
2021. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
96%
Én természetesen szólnék, pláne ha vannak bizonyítékok. A nő és a gyerekek megérdemlik, hogy ne egy ilyen féreggel kelljen élniük.
2021. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nagyon érdekelnek azoknak az érvei, gondolatai, akik a férfit védik, és vergődnek, hogy el ne merje mondani, és még a nőn röhögcsélnek ilyen esetben...
2021. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:

Vannak fejlemények.

Felhívott a felesége, egy órát beszéltettünk. Elmondta, hogy már megvolt a gyanú korábban is, és amúgy is rossz a házasságuk, mert a férje a gyerekek születése óta agresszív, bunkó. Amikor gyanakodott a felesége, akkor úgy tett, mint aki aggódik, hogy kijött rajta az anyja betegsége, és rágta a fülét, hogy menjenek el orvoshoz, mert lehet kijön rajta az apja betegsége (paranoid skizofrén az apja). Mindenkire féltékeny (neki szabad), a nő azért is beszélt velem ennyit, mert örült, hogy végre valakinak kiöntheti a dolgokat.

Amikor velem volt, természetesen össze-vissza hazudozott otthon. Azt is mondta, hogy tipikus nőgyalázó ember a férje, csak 21 évesen, amikor összejött vele, nem tűnt fel ennyire, de mindig r....ibancnak nevez nőket, kiváltképp női kollégákat, szexista poénjai vannak, mondogatja, hogy ez meg az a nő csak szexre való, mert még főzni sem tud, stb., szóval semmi kétsége nem volt, amikor megmutattam azt is, ahogy nekem írogatta a lekicsinylő dolgokat.

Azóta szembesítette a férjét, aki bocsánatért könyörög, elvileg sírt is, és azt mondta, hogy soha máskor nem csalta meg, csak nehéz időszak volt, de imádja, szereti, aztán azt is mondta, hogy a sok alaptalan féltékenykedés, hiszti miatt jutott ide, mert annyira fojtogatta a felesége, hogy emiatt kellett neki egy kis szabadság, de persze nagyon bánja. Azt is magyarázta, hogy én egy kis senkiházi ribi vagyok, akivel nem lehet beszélgetni sem, soha nem érthetek fel hozzá, ugyanolyan, mintha prostival vagy guminővel lett volna, semmit nem jelent (ettől meg kellene nyugodni? :D), csak puszta szórakozás volt, mintha kocsmába vagy mozizni ment volna.

Esze ágában sincs válni, de a felesége viszont elhatározta magát, a gyerekek érdekében viszont csak az ünnepek után adja be a válást.


Közben persze már hívogat és írásban fenyeget ez a jóember, elvileg ki fog csinálni és mindenki fogja tudni a családomban és a munkahelyemen, hogy buta ribi vagyok, akinek csak a külseje az egyetlen értéke, kirúgat, elbaxxa majd a Karácsonyt nekem, stb. :) Mindet küldöm a feleségének válasz helyett.

2021. dec. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!