Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nős, családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nős, családja van. Szóljak a feleségének?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 36 éves férfival (én 29 vagyok), jól alakultak a dolgok azon kívül, hogy elfoglalt. 4 hónapja voltunk együtt, folyton munkahelyi dolgokra hivatkozott, hogy miért nem tud annyit írni, de először valami sok elfoglaltságot igénylő projektre fogta, majd az évvégi hajrára. El is hittem neki, mert magas pozícióban van, de az utóbbi időben mégis elkezdtem gyanakodni. Végül a Linkedin-en való több órás keresgélés után megtaláltam a kollégáit majd őt is. Kamuzott a vezetéknevéről, kamu fb-ról írogatott (nem látszott, hány ismerőse van + azt mondta, nagyon utálja a fb-ot, azért nem olyan aktív ott). Megtaláltam a rendes profilját és azonnal kiderült, hogy nős, 2 gyereke is van.

Azonnal szakítottam és szembesítettem, mire egyből elkezdett magyarázkodni, hogy a felesége nem szexel vele, mert súlyos nőgyógyászati betegségei vannak, ráadásul rengeteg a bánat és a stressz otthon, majd amikor megmondtam, hogy ettől csak még gusztustalanabb az egész, az önbizalmam támadni (hogy direkt olyan nőt keresett, akit csak használ, mert arra való).

Úgy érzem, az lenne a helyes, ha szólnék a feleségének. Vannak bizonyítékok, közös képek.

Szerintetek?



2021. dec. 16. 17:22
 71/91 anonim ***** válasza:
4%

#70 nem csak tudom milyen az amikor próbál a szerető majd jól alámtenni. Mindig megszívták eddig ;)

Kéne is egy könyvet írnim róla hogy az ilyen kukacoskodó szeretőkkel hogy kell elbánni

2021. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
97%

71


Az véletlenül sem opció, hogy legyen benned minimális becsület, és férfi módjára vállald a tetteid következményét? Te vagy a becstelen féreg, és még neked áll feljebb? :D

2021. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
4%

Még szép hogy nekem áll feljebb. A szeretőnek semmi joga a maga életén túl beleavatkozni máséba.

Nem vagy te sem bíró, sem a jóisten csak egy szerető.

2021. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
91%
De, éppenséggel van joga. Azt mond, amit csak akar és annak akinek csak akarja.
2021. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
97%

De nem a szerető avatkozik bele a más életébe, hanem a családos ember (most tökmindegy, hogy férfi vagy nő) nyitja meg előtte az életét azzal, hogy harmadikat beenged a családba. Igenis joga van a házasság másik szereplőjének is tudni arról, hogy kivel van együtt, hogy megcsalják vagy sem és ez alapján mérlegelni. Vagy te talán nem örülnél neki ha valaki elejtené az infót, hogy az asszony már évek óta rendszeresen csal? Inkább maradsz a homályban?


SOHA nem az teszi tönkre a kapcsolatot, aki bemártja a megcsalót, ez MINDIG, 10000% a megcsaló hibája lesz, ő az, aki tönkreteszi a saját kapcsolatát. Főleg amikor ilyen esetről van szó, hogy még csak nem is nyílt lapokkal játszik, hanem eladja a gyanútlan érdeklődőnek, hogy szingli és rendes párkapcsolatra vágyik vele.

2021. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
97%
De itt nem arrol volt szó, hogy a nő tudta, hogy szereto! A pasi hazudott neki! Naná, hogy jogosan tette a nő! Rohadt mocsok féreg az ilyen
2021. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló megfogta a lényeget: Nekem soha életemben nem volt eszem ágában sem szeretőnek állni, szimplán szinglinek hazudta magát, mert egy személyiségzavaros undormány. Az meg csak súlyosbítja a helyzetet, hogy megpróbálja magyarázni, hogy direkt engem választott erre a szerepre, mert én "nem vagyok jó másra". Már elnézést, de apja fszát.
2021. dec. 18. 20:32
 78/91 anonim ***** válasza:
4%
Mar elnezest de ki tudja hogy nem ez az igazsag kerdezo ?
2021. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 A kérdező kommentje:

Én tudom.

Hajmeresztő, hogy valaki azt hiszi, hogy majd ezt egy ilyen szánalmas alak fogja elbírálni.

2021. dec. 19. 02:04
 80/91 anonim ***** válasza:
100%
Kétpipás nem hogy incel, de valószínűleg fogyatékos is, azért nem érti meg, hogy a kérdező nem tudta, hogy ő a 3.fél ebben a kapcsolatban. 🤷‍♀️
2021. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!