Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titokban szexuális tartalmú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban szexuális tartalmú levelezést folytattam valakivel. Tali is tervben volt, de meggondoltam magam, offoltam az egészet. Ezzel már megcsaltam a páromat, vagy így még kijavítható, ha mostantól nem csinálok ilyet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, előbb utóbb beérik, és valami nem kerek otthon ha idegenekkel levelezgetsz,sunnyogsz.
2021. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Még menthető lehet, de necces, ez a körülményektől ill. a párod habitusától is függ.


Mert nem mindegy, hogy pl. neki úgy jött össze a munka, hogy 3 hónapig hanyagolt, vagy azt hiszi a párod, hogy minden OK köztetek, erre a derült égből megléped ezt...


Amúgy az jó iránytű szokott lenni, hogy te mit reagálnál, ha a párod ugyanazt csinálta volna, mint most te.


33F

2021. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, megcsaltad.

Volt egy barátnőm, aki hasonlót csinált. Elengedtem a dolgot, megbeszéltük. Kellett idő, de beérett neki és szakított. Aki ilyen szinten van, az úgyis előbb-utóbb menni fog másra.

2021. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg akarod,akkor helyrehozható lenne.

Szerintem idő kérdése és ez vagy hasonló dolog jó eséllyel újra meg fog ismétlődni.

A párod szemszögéből nem tisztességes.

2021. dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kijavítható ha többször nem teszed.

De nem mindegy mi miatt mentél bele ilyen levelezésbe.

Mert maga az ilyen jellegű levelezés vonzott, élvezted?

Vagy véletlen alakult ki ezzel az illetővel, és inkább miatta élvezted mint maga a szexuális levelezés miatt?

Mert ha az első, akkor máskor is újra és újra bele fogsz ilyenbe menni.

De ha csak a személy vonzott benne, akkor nem valószínű.

2021. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel még nem csaltad meg.Legalábbis nem fajult tettlegességig.Nálam ez még nem megcsalás.Nyilván a párodnak rosszul esne önmagában ez is,és lehet elvesztené a bizalmát feléd.

Nagyon a határon vagy.Mert ha eljutottál idáig,az azt jelenti hogy valami nem stimmel.Valami probléma van a pároddal.Akár az ő hibájából adódóan,akár a tiédből,akár mindketten nem csináltok valamit jól,vagy nem tesztek eleget a kapcsolatért.

És nyilván ha nem találod meg a probléma forrását,és nem teszed helyre magadba na meg az egész kapcsolatba akkor ez a történet újra és újra meg fog ismétlődni míg nem egyszer eljutsz a tettlegességig is.

2021. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt félredugás lesz, csak az a kérdés, h mikor
2021. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Élveztem, de bűntudatom van miatta. Megszakítottam vele a kapcsolatot. Fordított esetben én is nagyon kiborulnék, ha a párom csinálta volna. Többet nem fordul elő. Köszi mindenkinek, aki válaszolt!
2021. dec. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!