Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy meggondoltam magam, nem szeretnék tőle semmit? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éve vagyok férjnél. Úgy éreztem hogy félrelépnék. Nem azért, mert nem szeretem a férjem, hanem csak az izgalom kedvéért. Megismerkedtem egy másik férfival, napi szinten írunk egymásnak. Ő már azt hiszi, hogy ha találkozunk, akkor szexelni fogunk. De én időközben meggondoltam magam, nem vagyok képes arra, hogy megcsaljam a férjem. Hogyan mondjam meg ezt a másik férfinak? Őt sem szeretném megbántani.
2016. febr. 29. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont így, ahogy ide leírtad. Nem kell magyarázkodnod, mivel férjnél vagy, és szépíteni sem.

Inkább a férjednek mondanád el őszintén, hogy mit csinálsz a háta mögött, de gondolom a szeretőd érzései fontosabbak.

2016. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

írd meg neki, hogy nem szeretnék veled találkozni, szeretem a férjemet.

Valakit nyílván megbántasz majd. De legalább nem a férjedet.

Egyébként miből gondolja, hogy egyből lefeküdnél vele?


Akkor nyílván kicsit mérges lesz, aztán rárepül a következő "áldozatra".

Ennyi.

Csak legyél őszinte.

2016. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
0%

Dehogy szereted a férjedet! Meg sem fordulna a fejedben.

A szeretődnek kerek-perec mondd meg, hogy nem akarsz félre***i, legalâbbis nem vele. Mert csak idő kèrdèse és megteszed. Mert hât az izgalom...

Inkàbb a férjednek beszélj!

A férjed lépett màr félre jòdolgâban, meg mert izgalmat akart?

2016. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégis hogy? Udvariasan, de kerek-perec. Különben csak a bonyolítás lesz.
2016. febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarod megbantani, jo vicc, egy szinte ismeretlen embert nem akarsz megbantani, de a ferjedet akivel 16eve egyutt vagy elvileg szereted is azt siman megcsalod, megbantod, elarulod, hazudsz neki.

Te semennyire sem szereted mar a ferjed, csak a jo dolgod es a megszokas van. En mar ezt is megcsalasnak tekintenem, repulnel ha megtudnam 16 ev ide vagy oda.

2016. márc. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak az izgalom kedvéért.... pff na ezért nem fogok soha megnősülni!
2016. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olyan emberke aki rögtön az első talikor szexszelni akar nem fog szétesni egy visszautasítástól. Ő nem szeret tégedcsak egy kellemes estét akart. Szval küld el a fenébe
2016. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!