Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi aki szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki szeretőt keres? Olyan aki figyel is a nőre, nem csak akkor keresi mikor éppen feláll. Vagy már csak a szigorúan szexkapcsolat létezik? (nem hirdetés:D)

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az olyan pasik figyelmesek álralában a szeretőre akik mondjuk szinglik de komoly kapcsolat nem kell nekik, viszont jó ha van egy fix p.nci. ahhoz hogy megtartsák a nőt, (aki nő, és jó a szexben, és belemegy csak szexkapcsolatba, az ritka), ilyen esetben figyelmesek szoktak lenni. Érzelmeket is datálnak bele.
2022. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*aki jó nő is, jó a szexben is és belemegy csak szeckapcsolatba


Egyszoval azok a figyelmesek akik meg akarják tartani a nőt szexre.

2022. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szeretőre nem tud úgy figyelni, ahogy vágynál rá. Gondolj bele, ott a gyerek, feleség, nem tud közben a te lelki gondjaiddal foglalkozni.
2022. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3# nem pszihológusra gondoltam.


1# köszönöm

2022. jan. 4. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

mindig figyeltem rá, írtam neki minden nap, érdekelt, mi van vele. S igen, minden találkozáskor szexeltünk.

Örülök, ha egy partnert ez kielégít, s érdekel olyan lány, aki így lenne szerető ;)

2022. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak hidd el :)
2022. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágytam, de nem találtam
2022. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, pl. én is ilyen vagyok. :) Gyárilag képtelen vagyok úgy szexelni, ha egyébként nincs köztünk szimpátia, érdeklődés a másik iránt, kommunikáció, odafigyelés. Mondjuk ki, valamilyen szintű szeretet, még ha tudjuk is, hogy ennek szigorú határok között kell maradnia. De ugyanezeket én is elvárnám a nőtől, szóval nem, nem könnyű ilyet találni, nem is sikerült még soha.
2022. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már egy szimpla levelezőpartnernak is örülnék, akivel egy hullámhosszon vagyok. Nem csak testileg de érzelmileg is magányos vagyok. 41F házas :)
2022. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!