Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A flörtölés írásban megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölés írásban megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy lány barátja akit 6-7 eve ismer. Neha beszelnek de most beleneztem es flortolnek is.

2022. jan. 12. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán, ha majd ez a lánybarát ugrik, akkor a párod is, különben nem flörtölnének, hanem csak néha-néha beszélgetnének.
2022. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ők mindig is így írogattak. De egyébként meg lehet valami a dologban sajna. Ne vesd a szemére, mert akkor te leszel az aki nem bízik benne stb, inkább ugyanígy csak nézd sunyiba mit csinálnak, mert ameddig nincs csók, meg semmi egyéb, de téged meg érezhetően szeret, addig nincs para
2022. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van lány barátom, párom tud róla, szoktunk viccelődni(ésszel) nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni. Attól függ milyen szinten,témában,gyakorisággal teszik. Próbálj meg beszélni pároddal erről, hogy zavar a dolog.
2022. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, te annak érzed? Ne önmagában az üzenet alapján válaszolj, hanem vegyél figyelembe minden körülményt.
2022. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem direkt megcsalás, de afelé tett lépés.

Amíg köztetek minden rendben lesz, addig nem lesz megcsalás. De ha jön egy hullámvölgy a kapcsolatotokban, akkor simán lehet, hogy a csaj ágyában fog kikötni.

2022. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a "megcsalás" az az állapot, amikor egy kapcsolat dinamikájába belép egy harmadik fél azon a bizonyos résen, ami kialakul. Tehát a RÉS a kérdés, nem pedig a megcsalás (ami már csak következmény)!!

Szemléltetném egy példával. Ok: Éhes vagy. Következmény: Eszel. Ok: rés van a pajzson. Következmény: flört, kufirc, miegymás.

2022. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megcsalás ott kezdődik, hogy eltitkol valamit vagy hazudik egy harmadikkal kapcsolatban. Utána már csak a lehetőségektől függ, hogy meddig jutnak.
2022. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a szisztéma....beleolvastam a párom írásába és olyat olvastam amit esetleg nem kellett volna nekem.

flörtölt...nem dobtam ki az illetőt, de eztán ha nekem flörtölnek én is tudom h állok hozzá

2022. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!