Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a divat, hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a divat, hogy csinos magyar lányok a tisztes magyar pasijukat megcsalják egy roma nagymenövel?

Figyelt kérdés

Nem a celebekröl van most szó! Környezetemben: tisztességes, diplomás, magas, izmos pasi, jó állással, 3-as BMW tulajdonosa, szép lakással. Nem egy csóró gyerek de nem is Bill Gates. A csaj is magyar, nagyon csinos, intelligens, jól ismerem! Villámcsapásként érte a baráti kört, hogy egy elítélt (börtön!) Gucci ruhákban feszengö, Merci AMG suvos, volt nöfuttató romával állt össze! De olyan szinten, hogy a pasinak mindenféle roma szeretöi vannak és ez az okos, diplomás, jó családi hátterü lány szó szerint fut utána! Mint egy csicska!

Másik 2 ilyen eset is van! És nem vagyok rasszista, csak nem tudom ezt mire vélni! Nem tudom mit nyújtanak amikor jó életük volt. Az egyik csaj is szintén diplomás, jelenleg a roma pasi megtiltotta neki a munkát, otthon kell takarítania és föznie! Elötte karrierje volt a csajnak! Jó pénzt keresett. Most mint egy robot, tisztára becsicskult! Rossz nézni!


Miért lehet ez? Tudom hogy mindenki elöhozza a celeb párt, akikröl szó van de ott a srác tisztességes müvész ember! Én arról beszélek amikor bünözövel állnak össze!


2022. jan. 18. 14:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

En nem latok ilyet. Ez kitalacio es reklam.

Egy karrierista no nem azert tanult,h hazicseled legyen….

2022. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem reklam, nem kamu! 3 esetet tudok! En sem ertem! Mintha el lennenek buvolve! Csak hogy mivel azt nem tudom.
2022. jan. 18. 14:41
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerek ilyeneket. Elég nehéz elképzelni.
2022. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Az elmúlt 1-2 évben én is láttam pár hasonlót. Nem vagyok rasszista, de tipikusan suttyó srácokkal álltak össze olyan lányok, akik előtte normális srácokkal voltak. Talán ez a maluma mánia ment pár ember agyára vagy nem tudom.
2022. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Megint lecsapott az incel nőgyűlölőnk!
2022. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8%
#5: Megint lecsapott, aki gondolkodás nélkül mindenre rávágja, hogy incel és nőgyűlölő.
2022. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Tibike!Sok volt mára a GTA.Eríggyé oszt nézzed meg anyukádat mit csinál, hátha tudsz neki valamit segíteni.
2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés nem életszerű. Sokan felültek a provokációnak, a kérdezőre való felhorkanás is a troll etetése, a csapdájába besétálás. Csak higgadtan.
2022. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

JELENTVE!

KÉRDÉS PROVOKATÍV!!!!

Meg kitaláció!

2022. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek döntéseinek megértésén teljesen felesleges rugózni. Igen nagy százaléknak a döntéseiből teljes mértékben hiányzik a következetesség valamint ugyanilyen nagy százalék A-t mond és B-t cselekszik. Példa a baráti társaságból: Egy pár együtt volt 12 évet, mindenki számára álompár voltak. Az életvitelük hagyott némi kívánni valót maga után ugyanis elég sokat füveztek, ami eléggé az aktivitásuk rovására ment. Nos a pár női tagja egyik pillanatról a másikra lelépett úgy mintha pár hónapos kapcsolat lett volna. Az indokok: Ő egyedül akar lenni, mert 14 éves kora óta nem volt szingli és Ő más életet akar nem mindig tépni és filmezni. Ez a része teljesen elfogadható, az már kevésbé, hogy miért gondolta úgy, hogy együtt nem menne a leszokás. A srác összetört, tényleg féltünk tőle, hogy kárt tesz magában, olyan állapotban volt. Aztán évek alatt kiheverte és leszokott. Mi történt a csajjal? Az egyedülléte kb másfél hónapig tartott, majd összejött egy faszival aki találjátok ki miből élt Ausztriában? Kendert termesztett. A csaj fél év múlva kinn élt a kis kertésszel úgy, hogy amikor szóba került anno a hosszú kapcsolatában a külföldre költözés ő kijelentette, hogy Ausztriába tuti nem menne, mert hideg van és ő aztán meg nem tanul németül. :D Lehet, hogy nem válaszoltam a kérdésre, de ez a sztori remekül bemutatja az emberek többségét. A nemek egyébként tetszőlegesen felcserélhetőek, ez nem egy incel komment volt
2022. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!