Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a divat, hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a divat, hogy csinos magyar lányok a tisztes magyar pasijukat megcsalják egy roma nagymenövel?

Figyelt kérdés

Nem a celebekröl van most szó! Környezetemben: tisztességes, diplomás, magas, izmos pasi, jó állással, 3-as BMW tulajdonosa, szép lakással. Nem egy csóró gyerek de nem is Bill Gates. A csaj is magyar, nagyon csinos, intelligens, jól ismerem! Villámcsapásként érte a baráti kört, hogy egy elítélt (börtön!) Gucci ruhákban feszengö, Merci AMG suvos, volt nöfuttató romával állt össze! De olyan szinten, hogy a pasinak mindenféle roma szeretöi vannak és ez az okos, diplomás, jó családi hátterü lány szó szerint fut utána! Mint egy csicska!

Másik 2 ilyen eset is van! És nem vagyok rasszista, csak nem tudom ezt mire vélni! Nem tudom mit nyújtanak amikor jó életük volt. Az egyik csaj is szintén diplomás, jelenleg a roma pasi megtiltotta neki a munkát, otthon kell takarítania és föznie! Elötte karrierje volt a csajnak! Jó pénzt keresett. Most mint egy robot, tisztára becsicskult! Rossz nézni!


Miért lehet ez? Tudom hogy mindenki elöhozza a celeb párt, akikröl szó van de ott a srác tisztességes müvész ember! Én arról beszélek amikor bünözövel állnak össze!


2022. jan. 18. 14:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ja és igen, ismerek olyan csajt is aki feketékre “utazik”. Pl van sokatmondó képe instán amin egy buliban két fekete srác karolja át. Mi lehetett utána … Debreceni haverok is panaszkodnak hogy ott sok fekete van és nehéz mellettük labdába rúgni.
2022. jan. 18. 22:02
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kutya az ebnek barátja. Váljék egészségükre a roma értekrend.

Elsősorban azt a nőt minősíti aki ilyembe belemegy...

2022. jan. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért ne menjünk már át rasszistába.Főleg te kedves kérdező.

Mi az hogy valaki fekete srácokkal mutatkozik, és mi lehetett utána?

Gondolom ugyanaz mint fehérrel. A feketék közt is vannak normálisak,

ahogy a romák közt is, ne általánosítsunk azért.

Michael Jordan, Will Smith is fekete,hagy ne soroljam már őket...

2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért nem szeretnék egy olyan nyalni, aki előtte will szmisszel találkozgatott.

Phfejjjj

2022. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj,nem is jutnál te el odáig.
2022. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25: Nem vagyok rasszista, bírom will smith-t, de azért az ő felesége pont olyan, aki nem túl jó bőr és nem sokan szeretnének hozzá eljutni... :D Plusz, félre is lépett.
2022. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincsenek kiherelve ugy mint a magyarok. Hiaba gazdag es muvelt az a magyar csavo ha nem tud ferfikent viselkedni. Hiaba divat a feminizmus, sok no igenyli hogy a helyere tegyek... es ez egy magyar mellett valljuk be majdnem eselytelen😆 tapasztalatbol irtam amit irtam.
2022. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is ismertem ilyen csajt. Diplomás, jó beosztásban dolgozó csinos csaj volt. Összejött a cégénél egy nős kokeró segédmunkással. Megkérdeztem a kokeró gyereket, hogy szedte fel a csajt. Azt mondta, hogy "ezek a gááádzsik szeretik a cigánnnfászt". Tessék!!!!
2022. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!