Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a divat, hogy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a divat, hogy csinos magyar lányok a tisztes magyar pasijukat megcsalják egy roma nagymenövel?

Figyelt kérdés

Nem a celebekröl van most szó! Környezetemben: tisztességes, diplomás, magas, izmos pasi, jó állással, 3-as BMW tulajdonosa, szép lakással. Nem egy csóró gyerek de nem is Bill Gates. A csaj is magyar, nagyon csinos, intelligens, jól ismerem! Villámcsapásként érte a baráti kört, hogy egy elítélt (börtön!) Gucci ruhákban feszengö, Merci AMG suvos, volt nöfuttató romával állt össze! De olyan szinten, hogy a pasinak mindenféle roma szeretöi vannak és ez az okos, diplomás, jó családi hátterü lány szó szerint fut utána! Mint egy csicska!

Másik 2 ilyen eset is van! És nem vagyok rasszista, csak nem tudom ezt mire vélni! Nem tudom mit nyújtanak amikor jó életük volt. Az egyik csaj is szintén diplomás, jelenleg a roma pasi megtiltotta neki a munkát, otthon kell takarítania és föznie! Elötte karrierje volt a csajnak! Jó pénzt keresett. Most mint egy robot, tisztára becsicskult! Rossz nézni!


Miért lehet ez? Tudom hogy mindenki elöhozza a celeb párt, akikröl szó van de ott a srác tisztességes müvész ember! Én arról beszélek amikor bünözövel állnak össze!


2022. jan. 18. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%

Eddig is megvolt a gyk-s alternatív univerzum, ahol a való életben szinte mindenki által elfogadott dolgokat tagadtatok, de most maxoltátok a dolgot. Provokáció és nem valós? Miért? Mert nektek nem tetszik a kérdés? Ennyire létre akartok hozni itt egy alternatív valóságot? Én is láttam már több hasonló helyzetet, most én is provokálok? Miért tenném?

Hahó, emberek! Egyszer keljetek majd fel a képernyő elől!

2022. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Fujj
2022. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%

Pedig a Kulcsár Edina pont most játsza ezt le élőben,hiába mondogatják itt

páran hogy nem valós.Nézzetek utána.

Nem ismerem a Csutit, hogy milyen ember, mi volt a kettőjük gondja,

de hogy egy ilyen nímand csávóval állt össze, robbantottak szét két

kisgyerekes családot..Gartulálok az Edinának. Egyébként előre megmondom hogy nem lesz tartós a kapcsolatuk,csak ez a csávó teljesen más mint a Csuti

volt eddig,de hiába mert minden másban óriási a különbség köztük.

2022. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

13.


"Nem a celebekröl van most szó!"


Náluk mások a szabályok, általában a pénz, a marketing és a "hírnév alakulása" a 3 szempont.


Átlagembereknél ritka az ilyesmi. A nagy számok törvénye alapján biztosan van, de ezekkel a "következtetésekkel" és "fordulatokkal" amiket a kérdező kitalált, már nem tűnik életszerűnek.

2022. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
#14: Átlagemberekből lesznek a celebek. Átlagemberek ajnározzák a celebeket. Semmivel sem jobbak vagy rosszabbak, pont ugyanolyanok.
2022. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem divat meg nem gyakori, ilyen esetek 10-20-30 évvel ezelőtt is voltak... és azért vannak, mert attól, hogy valakinek jó volt neveltetése, a szülei buzdítására elment egyetemre, megházasodott egy "jó parti" férfivel, mert a környezetében ez volt az élet rendje... attól még lehet, hogy mélyen, személyiségre erre a proli, menő életstílusra vágyik, és kibukott az igazi természete.

(és ugyanez amúgy a férfiakra is tud jellemző lenni, sőt...)

2022. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%
Mit vársz a magyar nőktől, akik közül sokan fekákkal is elmennek?
2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Kulcsár Edina is roma:


[link]


[link]

2022. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Phfejjjjjjj!

Ehhez a nőhöz bottal se nyúlna, épeszű ember.

2022. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell kamut kiabálni. Sajnos nem az, attól hogy nektek nem tetszik, nem hiszitek el. Gyertek fel Budapestre, nézzetek körül. Tele a szórakozóhelyek pénzes, nagymenö roma srácokkal, férfiakkal, akik váltogatják a magyar csajokat. Gucci pulóver, aranyfux, tetoválások, BMW-Merci. Aztán ha barátnö lesz belölük akkor nem fognak tudni alkalmazkodni. Pl egy roma férfire nem parancsolhat rá az asszony hogy maradjon otthon, ha bulizni akar. Viszont roma férfi asszonya nem mehet egyedül férfiak társaságába, pl szórakozóhelyre.
2022. jan. 18. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!