Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm mostanában sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában sokat keresi apum társaságát sokat beszélget vele van hogy nélkülem is fél órákat, kezdjek aggodni vagy szimplán csak jól kijönnek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 06:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők egy része szereti az idősebb férfiak figyelmét, ha úgy érzed a normálnál nagyobb ez az érdeklődés, akkor kérdez rá be jön e neki fater, vagy szimplán a saját apjával nem tudott így beszélgetni.
2022. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jól kijövök a párom apukájával, de a párom is jókat tud nélkülem beszélgetni az anyukámmal. Én ennek csak örülök, hogy a másik nélkül is jót el tudunk beszélgetni egymás szüleivel, nincs 'kínos' beszélgetés vagy csend.
2022. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról tudsz valamit, hogy milyen a barátnőd kapcsolata a saját apjával?
2022. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Első barátom apjával sokkal jobbakat elbeszélgettem, mint a fiával. Egyszerűen ő nyitottabb volt azokra a mélyebb, absztraktabb filozofálgatásokra, amire a gia nem. Nem lett hosszú kapcsolat...

Na de ebbe többet belelátni picit durva. Nekem sem volt semmi több, csak kedveltük egymás ezen oldalát, olyan beszélgetőpartnert találtunk a másikban, amit én a pasim an, illetve az apja a családban nem. Nem volt semmi szexuális vagy érzelmi dolog ebben.

A 13-as amúgy mond valamit. Nálam is az volt a helyzet, hogy a szüleimmel annyira nem volt jó a kapcsolatunk akkoriban és örültem az"új családomnak". És irigyeltem érte a barátom. De sose volt ez több annál, hogy ebéd után kicsit beszélgettünk még, fél órát akár, ha nagyon belemerültünk. Örültem, hogy jól szót értek vele. De ennyi, magamtól nem kerestem csak úgy, illetve szakítás után sem találkoztunk többet.

2022. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Remélem levarrja a nődet!
2022. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!