Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, összevesztek a barátnőjével. és aztán ma megint összejöttek. én nagyon szeretem és megszakad a szivem ha rá gondolok. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
vagy ne zavarjam össze?
2010. márc. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ.. Hány évesek vagytok? Ők mióta vannak együtt? A srác hogyan viszonyul hozzád?
2010. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

barátok vagyunk

16.

és fél éve.

2010. márc. 7. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetben voltam több éven keresztül... már lecsengett ez a dolog, úgyhogy tapasztalatból annyit tudok mondani, hogy hagyd a srácot.. engem hitegetett is a fiú, hogy majd összejövünk meg minden, aztán az lett a vége h 3 évig csak reménykedtem meg sóvárogtam utána.. ha nem szeretné a csajt akivel van, hidd el nem lenne vele.. hiába veszekednek, valószínűleg mégis szereti... ha esetleg véglegesen szakítanak (bár az ilyen pároknál nem lehet tudni mikor végleges..) akkor esetleg kicsit jobban rástartolhatsz, de akkor is időt kell neki hagyni, hogy elfelejtse ezt a csajt. addig esetleg maradj a barátja, és NE zárkózz el más fiúk elől!!! ez a legnagyobb hiba hogy ilyenkor csak őt látod, és minden más lehetőséget elszalasztasz..

remélem segítettem

2010. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi(:

mondtam neki,és azt mondta h bocs.

sírva is fakadtam..mióta jó barátok vagyunk..és most,hogy megtudta mennyire szeretem,csak ennyi telik tőle?

Holnap hogy nézzek a szemébe?:'((U)

2010. márc. 7. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

biztosan megijedt... adj neki időt hogy feldolgozza, és most kerüld egy kicsit, majd utána megkeres ő, szerintem...

és ne kenődj el, hátha rájön hogy te kellesz neki..

2010. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem mond neki vagy sms/msn en h ki tetszik a csaján kívűl meg kivel járna a csaján kívül stb..
2010. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt mondta,hogy ha a suliból választania kellene velem járna

de most,hogy összejöttek..akkor ez most miért? :(

2010. márc. 7. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek epekedsz valaki után akinek barátnője van?Azért mondta ezt ,hogy szórakozzon veled.Ha annyira tetszenél neki, akkor veled kezdett volna ki.
2010. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!