Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szexuális tartalmú beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuális tartalmú beszélgetésekbe keveredtem egy kollégámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten kapcsolatban vagyunk, de elég jó ideje tart ez a kémiai vonzalom közöttünk.

Nekem mondjuk eléggé haldoklik a kapcsolatom, a párom a nyitott kapcsolatra is célzott már, ha vége lenne, sem új párt szeretnék, hanem kalandokat, ő meg szereti a párját, nem hiszem, hogy szakítana, és azt sem szeretném ha úgy jönne le, hogy én arra várok.

Szokott ebből élesben is lenni valami, vagy kiszórakozzuk magunkat, amikor unatkozunk és elmúlik? (Amúgy nagyjából egy éve van ez, kisebb nagyobb megszakításokkal).

Hogy tartsam fent ezt az érdeklődést, hogy ne legyek unalmas, mert az a helyzet, hogy élvezem. 🙄 Még akkor is, ha csak plátói.

Biztos vagyok benne, hogy mindenféle kommentet kapok, de lehetne előítéletek nélkül? 🙂



2022. febr. 9. 11:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%

Valósítsátok meg.


egyikőtöknek sem felhőtlen a kapcsolata...


próbáljátok ki együtt.

2022. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a tiszta helyzeteket, törekedj arra.
2022. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

rajtatok áll mit hoztok ki belőle

a megcsalás nem jó dolog szerintem, gondolj bele ha a párod bukna le, hogy a kolléganőjével szexchatel, vagy akár meg is csalt már?


élvezd ki a dolgokat, de jobb bizonyos határokon belül maradni, főleg nem tönkretenni 2 kapcsolatot, de ti tudjátok

2022. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy akárhogy alakul a kaland, kollégák maradtok és ha rosszul végződik akkor is el kell viselnetek egymást.
2022. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

"Ha szexuális tartalmú beszélgetésekbe keveredtem egy kollégámmal, mit tegyek?"


Hogyhogy mit? Folytass vele szexualis tartalmu beszélgetéseket.



Ez mellett en pasiznék ossze vissza es keresnék olyat aki meg is d.g.

2022. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenben részem.Munkaidő után, főleg péntek esténkent volt köztünk is szexchat.Nalunk én kezdemenyeztem mert a pasit kissé noszogatni kell.Nem latom minden nap de olykor bár elég ritkán összefutunk.Nekem ezt nehéz pl elengedni mert ő szokott keresni olykor..és akkor mindig felvillan h de jó lenne..
2022. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ami igazaból kialakult igazi jóbarátság, mert ő fél hogy tönkremenne, ha szexre kerül sor.Eddig petting volt köztünk és én mindig erzem h beindulok ha kettesben vagyunk.Ami segít kicsit felejteni h. ritkán látom..Ha akarsz tőle szexet is maradjatok kettesben ott derül ki igazán, ő is akarja e?
2022. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%
Na ezért jó nekem egyedül. Sok ösztönlény. 🤣
2022. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
8as ez nem válasz a kérdésre😁
2022. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Mindennap mi sem találkozunk, meg nem is mindennapos beszélgetések ezek.

Fene tudja, mi lenne, ha beteljesedne, voltunk már kettesben, de nagyon zavarban voltunk. Én nem is vagyok hozzászokva ehhez. Nekem új, viszont nagyon tetszik. Talán neki meg az, hogy egy idősebb, tapasztaltabb nőre milyen benyomással lehet, mert fiatalabb kilenc évvel.

2022. febr. 9. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!