Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőként kizárólag szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként kizárólag szexre jártok, jártatok össze, vagy kissebb találkozások, beszélgetések, amolyan apró randik is előfordultak?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszát várom akiknek vannak e téren tapasztalatai, álszenteskedő, lecsesző válaszokra nem vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


2021. júl. 28. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Két olyan pasi is volt, aki igényelte a ráhangolódást és szükségük volt ezekre a randizgatásokra. Viszont ezek mindig gáz helyzeteket hoznak, az egyiknél engem zavart meg, a másiknál a pasi kezdett többet belelátni a dologba és emiatt véget is kellett vetnem mindkét esetben.

Egyetlen férfi volt, akinek a csak szex az csak szex lett volna, ő keményen tartotta magát ahhoz, hogy nulla kommunikáció, maximum a farokállásáról, ha fel mertem köszönteni szóban a szülinapján, látványosan ignorált, lerázott minden beszélgetéskezdeményt. Az a helyzet, hogy ezzel olyan szinten agyoncsapta a libidómat, hogy nem is lett belőle semmi.

Végkövetkeztetés az, hogy a szeretői kapcsolatok nem nekem valók. Csak egy utolsó próbálkozás volt arra, hogy legyen még szexuális életem.

2021. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szeretői kapcsolatok nem nekem valók. " azért szeretői mert szerelmes lesz bele a párkapcsolatban élő, aki nem szerelmes az nem szerető !
2021. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es, én a szeretői kapcsolatot úgy értettem, hogy az egyik fél házas. Ha szerelem is a feltétel, akkor a 3 példa közül csak az egyik volt részemről szerelem, az, aki nullára redukálta volna a kommunikációt és nem fért bele semmilyen randi. Lehet, hogy nem véletlen volt erre szüksége.
2021. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem programoztam vagy beszélgettem egyikükkel sem.

Csak szex. Megtörtént és mindenki ment a dolgára. Így volt tökéletes.

28/N

2021. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen választ! Nekem inkább a kevés szex a problémám. Egy helyen dolgozunk, de külön területen, így napi kapcsolatban vagyunk, van hogy kocsival megyek, és hazaviszem, vagy érte is megyek. Olyankor félreállok, és a kocsiban csókolózunk élvezzük egymás társaságát, illetve chat, meg telefonon is simán el tudunk beszélgetni 1-2 órát. Nekem van saját otthonom ahol együtt tudnánk lenni, ő a szüleivel él. Mindkettőnknek van valakije,de eléggé ellaposodtak azok a kapcsolatok, viszont én biztos nem váltanék úgy, hogy sok esetben csak hiteget. Volt már szex, de hetekkel ezelőtt. Mindig írja, hogy milyen jó lenne megint, meg mennyire hiányzom ha nem lát, de ha találkozóról van szó, akkor nem töri magát, pedig meg tudná oldani, csak még attól is fél, hogy a szülei beárulják, pedig a barátnője falazna nekünk, vagy mondhatná, hogy elmegy vásárolni a kb 20km-re lévő megyeszékhelyre . Most is csak igéretet kaptam, hogy a jövő hétre kitalál valamit, csak valamelyik nap mondtam, hogy elmehetnénk egyet fürdeni, erre az volt a válasza, hogy nem lehet, mert akkorra várható a havija. Szóval ha lesz is találkozó, akkor se lesz ismét szex.
2021. júl. 29. 00:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen volt, ott voltak programok, bár kevés. És lehet pont emiatt elkezdtem többet érezni. Mai napig sajog érte a lelkem, mert beleszerettem.

Nem nekem való asszem ez a szexkapcsolatosdi.

2021. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nálunk is azért több van mint szexkapcsolat, bár ezt most így ki sem merném jelenteni. Ő szeretne többet, de én így biztos nem, hogy nem lehet megbízni benne, meg azt látom, hogy nem is töri magát. Bár nem értem ha meg találkozunk, akkor fülig ér a szája, meg bújik csókol. Hamarosan szerintem én is hagyom a fenébe. Eleve olyannal nem akarok komolyat, akiről azt hallottam, hogy minden kapcsolatában félrement.
2021. júl. 29. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elrontottátok az elején. Bizalmatlanságra épül az egész köztetek. Láttátok egymást hazudni, becsapni a párotokat.

Semmi nem kényszerített erre benneteket. Van az az élethelyzet, amikor valamennyire megértem, ha már gyerekek vannak és kihűlt házasság, de nálatok csak a kényelemszeretet, a gyávaság az oka annak, hogy nem szakítottatok előbb a párotokkal. Ez már az elején el lett rontva, késő bánkódni rajta.

2021. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet. Eleve csak barátság volt, aztán lett hozzá némi extra, de ezt meg is beszéltük, hogy én nem akarok többet. Eleve nekem nagyon számít a bizalom, mivel két kapcsolatomban is elég durván átvertek. Az ő kapcsolata is olyan, hogy egyszer már szakítottak, mert csak helybetopi volt, de az igérgetések ellenére most is az.

Néha elgondolkodom, hogy lehetne több is, mert az én kapcsolatomból sem lesz soha összeköltözés, de amíg azt látom, hogy csak szavak vannak, de tettek nem, addig nem látom, hogy ebből tartós kapcsolat lenne.

2021. júl. 29. 10:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hűséges típus vagyok, meg sem fordult a fejemben eddig a megcsalás dolog. 9 éve vagyok házas, gyerekek is vannak. De mostanra olyan szinten elhidegültünk egymástól, hogy szinte nem is beszélünk. Válás nem jöhet szóba. Közös ház, család stb. Viszont a szex hiányzik nagyon. Én próbálkoztam, ahogy kell. Vettem virágott stb stb. Szóval menthetetlen. Teljes fagy. Én így nem tudom meddig bírom. Évek óta nem voltunk együtt. Nem tudjuk megbeszélni, ahányszor felhozom mindig hárít, kitér. Belefáradtam. Szerintem aszexuális vagy nem tudom . Szeretőn gondolkodtam, már tényleg nagyon tanácstalan vagyok.
2021. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!