Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnád, hogy a vőlegényed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád, hogy a vőlegényed érzelmileg megcsalt, tehát szex nem volt, de több mint 1 évig romantikus beszélgetéseket folytatott a neten egy nővel. Megbocsájtanád?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha ugy nezzuk hogy valakivel a kozos eletet trmervezem egy eleten at akkor tudom hogy ez nallam a kapcsolat veget jelenti!Nekem ez a velemenyem!
2018. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Belezd ki a tetüt!!!
2018. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eljegyzést felbontanám, és elhagynám, azért, mert egy kapcsolatban nincsen helye harmadik félnek. Ha mással romantikázik írásban, akkor hozzám mi fűzi?! Elengedem, hogy azzal legyen, akivel ezt csinálja.
2018. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
#2 xDDD
2018. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

#2annyira nevetek, hogy mindjàrt belefulladok a takaróba, hogy ne keltsem fel a fiam :D

Kérdező nagyon sajnálom, hogy ezt àt kell élned. Ép ésszel kívülàllóként mindenkitől olyan vàlaszt fogsz kapni, hogy nem bocsàjtana meg neki, de tudjuk, hogy ez érzelmekkel azért màs. A férjem amikor megismertem bukott hogy flörtöl egy csajjal. De ez 1hét volt nem 1év.Akkor én fogtam és kukazsàkba kiraktam a cuccait úgy éreztem kiszakítja a szívem. Pàr hónapot tepert gyökerestől vàltoztatott dolgokon. Kellett pár év, hogy újra totàl megbízzak benne, de tényleg megtett mindent azóta van egy kisfiúnk akit imàd stb. Szerintem nagyon gondold àt az egészet milyen ember is ő, van e értelme esélyt adni, hogy megvàltozzon egyàltalàn meg tudná e. Ne idegből dönts gondold át

2018. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden múlik, hogy meg lehet-e bocsájtani ezt idővel.

De házasságot nem terveznék így.

Neki nyilvánvalóan hiányzik valami a kapcsolatból, te pedig nem fogsz bízni benne.

Azért ne házasodjatok, hogy elváljatok!

2018. márc. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt dolog. Több mint egy év! Romantikus beszélgetések... Nálam ez annyit jelent, hogy nem szeret, mert egy másik emberrel folytatott beszélgetést romantikus, lelki dolgokról! Nem kell testi kontaktus ahhoz, hogy megcsaljon. Ez is egy forma. Én szerintem kiábrándulnék belőle ha végig olvasnám amiket beszélt mással. Szembesülni, hogy nem velem tette... A tudat, hogy ennyire tetszik neki más. Nem sok értelme lenne tovább semminek. Részemről nem lenne már "visszaállítható" bizalom.

Engem is vert már át, csak nem ilyennel. Illetve nem tudok róla. Nőket nézegetett, gondolhatod hogy na... és egy évig simán letagadta első körben mikor lebukott, másodjára bevallotta. Nem szakítottam, de nem bízok benne 100%-ig és 1 évig tartott mire ezen "túl" tettem magam. Ezt is nehéz volt megemészteni. Mondtam neki még egy húzása nem lesz, mert ha lesz akkor szabadon leshet majd akárkit. Elvileg ő már senkire rá sem néz! Hát nem hiszem el, lehet már nem olyan szinten műveli mint eddig. Ha beszélgetett is volna vagy valami, az mégnagyobb pofon lett volna, olyan amit már nem tudnék elnézni.

2018. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minek?
2018. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#5 Pedig nalatok is az mukodott, hogy idegbol kitetted a szuret. Kellett az, hogy hatarozottsagot mutass es ugy valtal egy tisztelheto nove, hogy honapokig kellett erted harcolnia. Ha masnap megbocsatottal volna akkor nem lennel ilyen ertekes a ferjed szemeben.


Kerdezo, tedd magasra az erkolcsi lecet, hidd el van, aki megugorja.

2018. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Àtverve érezném magam .Megbocsàjtanék neki idővel de miután szakitottam vele .
2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!