Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy mentálisan beteg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mentálisan beteg a volt barátnőm? Ez lehet személyiségzavar vagy valami?

Figyelt kérdés
4 év kapcsolat után megcsalt az egyik haverommal, aztán közölte hogy ez az én hibám mert nem törődtem vele. mindig egy rendes, kedves lány volt, aztán egyik pillanatról a másikra történt ez. persze rá 2 hétre a haveromat is megcsalta
2022. márc. 8. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, csak megúnt.
2022. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem hinném. A személyiségzavaros 2-4 héten belül megcsinálja ezt veled.


Nem voltál neki elég, ennyi.

2022. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy, csak a haverod nem érdekli, mint ahogy már te sem.

Miért nem törődtél vele, ha fontos volt? Legközelebb ne kövesd el ugyanezt a hibát!

2022. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod milyen egy személyiségzavar, csak használod a szót, mert divatos számodra.

Gondolom próbálsz okot találni, de azért ésszel kéne.

Szerinted te törődtél vele és odafigyeltél, ő meg csak kitalálta, hogy nem? Nyilván a megcsalás nem megoldás, de neked nem kéne rögtön ilyen f@sz teóriával jönni, hanem azt emészteni elsősorban, amit mondott az exed.

No meg persze sem téged, sem pedig a haverodat nem szerette gondolom. Nem kell a nagy semmi alapján extrém kifogást keresni.

2022. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4:


Aztán csodálkoznak, ha egyszer összefutnak egy valóban személyiségzavarossal, hogy “jé, hát nekik ilyen durva dolgaik vannak?”


Amúgy ha már pszicho., akkor inkább nálad lesz kognitív disszonancia, kérdező, mert okokat keresel arra, hogy 4 év kapcsolat után a te hibádra hivatkozva miért nem lehetne vége a kapcsolatnak és nem tudod feldolgozni.

2022. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:
100%
Tudod, mi a különbség közted és a párom közt? Hogy mikor én mondtam neki, hogy más is van a képben (fizikai megcsalás nem történt), mert elhanyagolt elég durván, akkor nem engem hibáztatott, hogy mentális problémám van, hanem elgondolkodott és belátta, hogy igazam van. Ez fontos alapköve volt annak, hogy végül meg tudtuk menteni a kapcsolatunkat. Csak ehhez fejben is felnőttnek kell lenni és nem egy egoista, akaratos gyereknek, hogy márpedig te tökéletes vagy és a másik meg elmebajos, ha szerinte meg nem.
2022. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!