Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Ez mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Ez mit jelent szerintetek? 19 év házasság után érdekes dolgokat kezdtem felfedezni a kapcsolatunkkal kapcsolatban. Amik eddig nem voltak jellemzőek, vagy én nem vettem őket észre.

Figyelt kérdés

Éjjel belenéztem a telefonjába, miután gyanús dolgok kezdtek történni, és ezt az üzenetet olvastam tole amit a barátnőjének írt. Egy kollégájától szólt amit az üzenetben egy betűvel nevez meg (conspirativ név) ennek ellenére kiderült számomra ki az.

Idézem:

X olyan aranyos volt ma. Hívtam hogy jöjjön fel (egy olyan helyre ahol voltak többen tehát nem egy privát helyre) azt mondta nem jön. De szerintem jön csak mind az ellenkezőjét csinálja annak amit mond. Jon a nyár, nem még látom. De nem hagyja itt a céget. Ennek örülök.

Idézet bezárva.

Ti mit látok ebbe bele?

Érzelmi megcsalas? Vagy akár több is? Természetesen mindent tagad, és kikéri magának. Ennek ellenére SEMMI magyarázatot nem adott ezekre a szavakra.



#megcsalás #Érzelmi megcsalas
2022. márc. 24. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Én ebbe semmit nem láttok
2022. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Inkább ezt fejtsd ki bővebben:

"belenéztem a telefonjába, miután gyanús dolgok kezdtek történni"


Mik voltak azok, amik miatt gyanút fogtál?

2022. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Annyit látok bele, hogy eléggé kaotikusan és "magyartalanul" fogalmaz, de ennyi.



Milyen gyanús dolgok történtek?

2022. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

"(egy olyan helyre ahol voltak többen tehát nem egy privát helyre)"


Azért ez a mondat utal valamire, különben nem fűzte volna hozzá zárójelben. Mindenesetre érdekes a dolog, de ebből még nem vonnék le messzemenő következtetést.

2022. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Fura az egész kérdés, meg a megfogalmazás is az ő üzenetében.
2022. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
Olyan hogy érzelmi megcsalás NEM létezik
2022. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"(egy olyan helyre ahol voltak többen tehát nem egy privát helyre)"


"Azért ez a mondat utal valamire, különben nem fűzte volna hozzá zárójelben."


Szerintem ezt valószínűleg nem a kérdező barátnője írta így szó szerint, csak a kérdező nem akarta idézni az eredeti üzenetből a konkrét helyet, és magyarázatként fűzte hozzá a zárójeles részt.


Nekem nem tűnik életszerűnek és hihetőnek, hogy egy barátnőnek egy olyan pasiról küldjön ilyen üzenetet, aki iránt nem érez többet sima munkahelyi szimpátiánál.

2022. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a minden, amit tagad? Az üzenetet, vagy a megcsalást?

Amúgy biztosan vannak gondok a kapcsolatotokban, ha már arra jutottál, hogy belenézz a telefonjába. Azt javaslom, hogy ülj le, beszéljétek meg a félelmeket és változtassatok mindketten. Ha meg nem megy, akkor szakítsatok, neked is nyugodtabb lenne az életed

2022. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7

Én is úgy értelmeztem, hogy a zárójeles rész a kérdező kommentje.

De tényleg nem egyértelmű így.

2022. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Es még a nők gondolnak túl mindent?? :-D


Én nőként ebben semmit sem látok, én is vagyok igy kollégákkal hogy örülök nekik meg hivom pl dumálni de abszolút nincs mögötte semmi

2022. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!