Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az írásban való flörtölgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az írásban való flörtölgetést elnézitek, elnéznétek a párotoknak, vagy ez számotokra már megcsalás?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
megcsalás
2022. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan milyen üzenetekre gondolsz?

Konkrétan nem mondanám megcsalásnak, viszont mérhetetlenül rosszul esne és mindenképpen mérges lennék a páromra

2022. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kisebb-nagyobb bókok, a másik alakjának dicsérése stb.
2022. márc. 25. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
#3: az nem flörtölés...
2022. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne jol...

Bar attol is fugg kinek irja es mondjuk annyit ir,hogy jo lett az uj frizuraja vagy annyit,hogy hu nagyon jol nezel ki, formas a feneked ;)

2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Körülményektől függ. Van ismerősöm akit 10 éve nem láttam, régen pl. el volt hízva, most meg sportol akkor én is megjegyzem hogy jól néz ki. Ettől még nem akarok tőle semmit. (Velem azonos neműnek, meg rokonomnak is szoktam mondani, azt hiszem az hihető hogy velük pl. nem akarok semmi további viszonyt. :DDD )

Ha boldog-boldogtalannak írogat hogy LYÓ A CSÖCSÖD HÖHÖ ZEKSZ az nyilván más tészta.

2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor leírtam már...

Rohadtul mindegy, hogy "definíció szerint" valami megcsalás-e vagy sem. Ha azzal fájdalmat okozunk a társunknak, vagy megalázzuk őt, akkor az semmiképp nem jó.

2022. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Hát nekem égett ilyenkor a csaj helyett a képemen a bőr hogy az én barátom neki bókol. Verhetem a mellem a "buszkeségtol" elotte, hogy igen, nekem ilyen pasim van aki neked bókol.


Hal ég már exem aki lejáratott igy rokonaim bnőim elott is.

De érdekes hogy masnak a férje nem nyalja igy a fenekem de az én parom viszont minden nőét.


Annyiban néztem csak el hogy folyamat csak arnyként éltem meg hogy nem igazi kapcsolatban vagyok hanem talán vmi sz.r szexkapcsolatban csak, vagy nem is tudom. majd hoz vmi jobbat az élet alapon néztem csak el neki.

2022. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*árnyként
2022. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézném el.
2022. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!