Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsalás az, ha egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha egy férj hónapokon keresztül chatel és telefonálgat egy távol élő ismerősével, amiben udvarolgat, flörtölget és szexről is szó esik, hogy mi lenne ha?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 01:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem megcsalás de válóok.
2014. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek nagyrészének csak a testikontaktust, abból is csak kifejezetten a szex a megcsalás.


Számomra ez félrekacsintgatás, érzelmi megcsalás.

2014. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem megcsalás, de én nem maradnék együtt egy ilyen emberrel, mert előbb-utóbb már nem csak beszélni fognak a szexről...
2014. júl. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A helyzet picit bonyolultabb, van két pici gyermekünk... :( Így is válóok?
2014. júl. 13. 01:24
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted őt mennyire érdekli a két pici gyermeketek, ha közben mellette nyíltan mást dugna?
2014. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Nitókrisz ***** válasza:
64%

Es kulonben hogy viselkedik veled? Honnan tudtad meg, hogy chatel es mirol?


Igazabol ettol fugg sok minden. Ha kulonben szeret es normalis veled es ezt a chates dolgot nem o kozolte veled, hanem veletlenul jottel ra, akkor szerintem probalj meg vele beszelni, hogy mi lehet a gond koztetek es probalj valtoztatni fele. Legy bator es valtoztass a szexualis eleteteken, hatha ez a gond, a megszokas. Kulonben szerintem a ferfiak 90% chatel es szovegel ilyenekrol (igaz uraim :) ?) legfeljebb nem kotik az asszony orrara, mert a ferfiak ilyenek, nekik kell az izgalom, az ujdonsag es sokan nem csaljak meg a parjukat, de mashol elik ezt ki. Nem azt mondom, hogy elfogadhato ez, de letezik sajnos.


Ha viszont o kozolte ezt veled es ennyire nem erdekli, hogy erzel, akkor tenyleg baj van es hagyd a fenebe, akkor is, ha ket gyerek van. Mi lesz akkor kesobb?

2014. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Véletlenül jöttem rá, állítása szerint élete legnagyobb hülyeségét csinálta, nem akar elveszíteni minket, nagyon szeret, stb. és többet soha ilyen nem lesz, mert az egész nem ér annyit, csak mi számítunk neki.

Az a baj, hogy egyszer így látom a dolgokat egyszer úgy, nem tudom mi a reális, nem tudok befolyásoltság nélkül dönteni, hisz szeretem és itt vannak a gyerekek, ugyanakkor borzasztóan bánt és nem tudok túllépni rajta.

2014. júl. 13. 01:50
 8/39 Nitókrisz ***** válasza:
19%
Elhiszem, hogy igy erzel, de ha ezt mondta, akkor adj neki egy eselyt, de ezt mond meg neki is, hogy nem lesz tobb - viszont azt is kerdezd meg tole, miert jutott el idaig? Min kellene valtoztatnotok? Ha szereted, probald meg, az is lehet, hogy te is hibaztal valahol, hogy ide jutottatok, ezert meger egy probat. Aztan majd meglatod :)
2014. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert ha lett volna lehetosege ra, tuti megcsalt volna testileg is. Ja, rimankodik, iger fut-fat. Igy szokott ez lenni.
2014. júl. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos a pasik így vannak összerakva. Sok mindent láttam tapasztaltam már élet korom végett, és az a helyzet, hogy a pasik 99 %-a megcsalja a párját agyban vagy ágyban. Amelyik nem, az impotens vagy homár.

És ez független kortól, egzisztenciától, esküvőtől, a meglevő kapcsolat érzelmi hőfokától, gyerekektől, a nő külsejétől, szóval mindentől.

Amelyik nő azt mondja, hogy a párja hűséges az csak nem tud róla mit művel a drágája...

2014. júl. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!