Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb ha nem mondja el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb ha nem mondja el az ember ha megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de ismerősi körömben mostanában több is történt.

Azt látom, hogy ahol a megcsalást elkövető fél őszinte, ott vagy szakítás lesz, esetleg tovább döcög a kapcsolat de sosem lesz már olyan mint régen. Barátnőm megcsalta a párját, azóta lényegében totál kontrollban tartja, bizalmatlan, és azóta a kákán is csomót keres nála


Úgy látom azok járnak a legjobban akik titokban tartják, vagy ők maguk szakítanak.



2022. ápr. 5. 18:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az őszinteségért jár valami jutalom?
2022. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

Én még akkor is tagadtam, mikor kiderült.

Ha rossz a kapcsolat akkor először keresek szeretőt hogy legalább szex legyen, aztán a többi majd alakul.

28L

2022. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Miért, mit vár a megcsaló fél? Majd a nyakába fog ugrani ujjongva a párja?


"ahol a megcsalást elkövető fél őszinte, ott vagy szakítás lesz"


Ez a minimum.

2022. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem lesz egy kapcsolat olyan, amilyen volt, ahol bevallanak egy megcsalást. Hiába a sok közhely az őszinteségről.


A bizalmatlanság egy hétköznapi, alap dolog lesz. Rosszabb esetben kontroll alá vonja a párját az illető. Ott lesz mindig már a levegőben a dolog, hogy mi van ha újra megteszi? Féltékenység, és bizalmatlanság jellemzi majd a kapcsolatot.


A másik, hogy iszonyú sokáig egy totális jolly jokert ad a megcsalt fél kezébe az aki megcsalta, ha elmondja neki. Témától, és vitátol függetlenül mindig elő fogja húzni, kva sokáig. Illetve könnyen alárendelt szerepbe kerülhet, úgy fogja érezni hogy ki kell engesztelnie minden téren a párját.


Nagyon erős kapcsolat, és nagyon magas érzelmi intelligencia szükéges ahhoz, hogy egy kapcsolat túléljen egy megcsalást, és normális tovább működjön mint előtte

2022. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%

Hát attól függ.

Ha tényleg valami egyszeri botlás volt, aztán mély megbánás, akkor jobb.

Ha viszont valahol tudatos volt, akkor jobb elmondani, mert valami úgysem stimmel már a kapcsolatban és vagy a szakítás a megoldás, vagy a másik megbocsájt és lesz ami lesz, de legalább nyíltak a lapok.

2022. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

"Nagyon erős kapcsolat, és nagyon magas érzelmi intelligencia szükéges ahhoz, hogy egy kapcsolat túléljen egy megcsalást"


Magas érzelmi intelligenciával tán nem megcsalni kellett volna a másikat, hanem megbeszélni vagy szakítani.

2022. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem amúgy az nem szeret, aki megcsalt, és elnézi, hogy az életem egy hazugság. Az ilyen csak magát szereti, senki mást.
2022. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb talán az lenne ha nem csalná meg az ember a párját....
2022. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem is értem, nyilván szakítás lesz a vége, mármint ha van esze a másiknak.

Természetesen jobb kilépni egy szr kapcsolatból, mint stresszelni és titkolózni.

Nem is értem...

2022. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

Én kétszer csaltam meg exeimet. Az egyiket egy teljesen korrekt szakítás és elköszönés, különköltözés után, újra megpróbáltuk és akkor. A másikat a kapcsolatunk legelején. Mindkétszer azonnal megmondtam, folytattuk.


Teljesen őszintén megmondom, hogy baromira nem izgattam magam. Mindkétszer volt probléma emiatt, persze és teljesen meg is értem. De féltékenykedés, ellenőrizgetés, gyanúsítgatás egyáltalán nem volt. Mindkettővel még évekig együtt voltunk.

2022. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!