Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megcsalta a párját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet nevezzük az egyszerűség kedvéért Katának. Kata egy hete megcsalta a párját. Most tudta meg ezt a srác és szakitott Katával. Egy nagy baráti társaságba járok velük, amelyben rajtunk kivül még sokan vannak. Ez a sok ember mind megutálta Katát, teljesen jogosan, ugyanis fizikailag és érzelmileg is megcsalta a srácot, akivel egy hosszú kapcsolatban voltak és a srác mindent megadott neki. A srác összetört, Kata is rosszul érzi magát, bűntudata van, de már az új párkapcsolatba is belevágna a fiúval, akivel megcsalta a barátját...

Én nem tudom mit tegyek. Erkölcstelennek tartom Kata tettét, és utálom, hogy ekkora fájdalmat okozott ennek a srácnak, aki nagyon közeli barátom. De Katának már kb csak két barátja maradt, mindenki más haragszik rá.

Szerintetek mit tegyek? Maradjak Kata barátja? Egyszerűen hatalmasat csalódtam benne, mivel ez az egész az ő hibája, de a lojalitásom miatt mégsem akarom egyedül hagyni.


2019. máj. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

hány évesek vagytok....?

Nem hiszem, hogy ténylegesen beleláttál a kapcsolatba ahhoz, hogy kijelentsd a srác mindent megadott neki. Nem helyeslem a megcsalást, de azért emiatt fontolóra venni, hogy megszakítod vele a barátságot...mellette kéne legyél inkább, nem hiszem, hogy neki könnyű a helyzet.

2019. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Senkinek semmi köze hozzá, csak neki meg a párjának.


Tőlem is elfordult körülbelül 6-8 ember, amikor szakítottam a párommal anno. Leqrváztak meg hasonlók.

Nem megcsaltam, nem átvertem, nem hazudtam, hanem szakítottam, mert úgy éreztem, nem úgy működik a dolog, mint kéne (kezet emelt rám, ill meg is ütött kétszer, de ezt csak én tudtam, persze).


Úgyhogy úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit csinál a kapcsolatában.

Ha valaki ilyen miatt elfordul, olyan barát nem kell.

2019. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Fú ez nehéz főleg ha mindkettő a barátod. De szerintem próbáld meg a kettőt elkülöníteni. Egyikkel sem kell rosszba lenned, ha intelligens emberek akkor megértik hogy a kettejük viszonyának tönkremenése nem jelenti azt hogy neked barmelyikkel is rosszba kéne lenned, külön-külön lehetsz mind2 barátja. Nyilván pleykálkodás az egyikről a másiknak stb nélkül. Én ezt tenném.

Ha nagyon nem bírod elviselni amit a barátnőd tett, idővel úgysem lesztek barátok. De én ezt úgy kezelném hogy nem engem bántott, a ti barátságookra konkrétan nics hatása. De te tudod.

2019. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van olyan barátnőm, aki megcsalta a párját, pedig szerintem tök rendes srác. Kiállok a barátnőm mellett, és nem szakítom meg emiatt vele a barátságot, csak tudtára adtam a véleményem, hogy bármi is van esetleg amit én nem tudok, nem ez volt a jó megoldás.

Az is igaz, hogy én nekem inkább maximum haverom volt a srác, és nem egy másik tök jó barátom.

2019. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Barmit is teszel ne hazudtold meg onmagad, ha kerdezi mit erzel mondd el neki. Azert en a helyedben vigyaznek, mert aki egyszer arulo lett megteszi meg egyszer. Nehogy egyszer teged csapjon be. Ezt nem ures okoskodasnak szantam, hanem az en parom sajnos a sajan boren tapasztalta meg, hogy aki a szerelemben gerinctelen az a baratsagban is hajlamos ra. Csak ido kerdes volt, hogy aki a nojevel tisztessegtelenul bant az vele is megtegye ezt.
2019. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne etgyél semmit. Ha eddig barátja voltál a lámynak, ugyan miért fordulnál most el tőle? A többieknek való megfelelési kényszer miatt? Abból előbb-utóbb kinősz, és akkor megbánod, hogy hagytál elveszni egy barátságot, ami persze már késő bánat lesz.

Más okod meg nem nagyon van, nem téged csalt meg "Kata".

2019. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!