Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudtad? Nős, állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad? Nős, állítja adósság hegyek vannak, nem tud kiszállni a házasságból, ha otthon kederül, hogy van vkije, kisemmizi a felesége.

Figyelt kérdés

Nincs szex közünk, ha tudunk is találkozni, csak rövid időre, mert a telefonján fut vmi alkalmazás, ami mutatja hol van.

Ha ennyire kevés időt tudunk együtt tölteni, akkor szerintem soha nem jutunk el oda, hogy normálisan megismerjük egymást.

Így esély sincs arra, hogy elváljon. Te mikor/ honnan tudtad megéri a harmadik miatt lépned, kockáztatnod?



2022. ápr. 6. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ilyen selejt nem kellene. Üljön csak ott a felesége mellett.

Amúgy ez csak szöveg hogy nem tud kiszállni. Csak etet hogy gerincre vágjon. Nincs neki olyan rossz helyzete otthon.

2022. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se kellene ilyen problémás pasi aki a saját életét sem tudja megoldani es azt is nekem kéne.
2022. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért van a telefonján az az alkalmazás?

Segítek! Mert már bukott le! Vagyis ilyen típus. Az ex férjem ugyanez volt,mikor szétmentünk, 3 nő is előkerült. Olyanokkal etette őket,hogy nincs szex (volt) hogy adósság miatt nem tud válni szintén ( egy fia hitelünk nem volt,ellenben a házasság elott szerzett házamban laktunk) és hogy otthon milyen rossz,ő milyen boldogtalan,de az aktuálissal milyen boldog.

Mindannyiszor az lett a vége,hogy amikor forró lett már a talaj,és a nők azt szerették volna váljon el ( jogosan) akkor szakított velük.


Hol ismerted meg ezt a férfit?

2022. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 egy cégnél dolgozunk
2022. ápr. 6. 20:08
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj
2022. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora főnyeremény lesz, ha megkapod ezt a csodás úriembert.😀
2022. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Mióta kavargattok? Mert ítod szex nem volt ami arra utal nem rég óta,de közben meg már a válás is szóba jött?
2022. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Van gyerek?
2022. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3 hónapja tart, felnőttek a gyerekek mindkettőnknél.

Bennem az a kérdés merült fel, mikor tudod hogy az a harmadik fontos annyira, hogy kilépj a megeszkottból. Ugye nemcsak nekem furcs ez az " ellenőrizve vagyok" élet.

2022. ápr. 6. 20:47
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ő nem fog kilépni, csak üríteni.
2022. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!