Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudtad? Nős, állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad? Nős, állítja adósság hegyek vannak, nem tud kiszállni a házasságból, ha otthon kederül, hogy van vkije, kisemmizi a felesége.

Figyelt kérdés

Nincs szex közünk, ha tudunk is találkozni, csak rövid időre, mert a telefonján fut vmi alkalmazás, ami mutatja hol van.

Ha ennyire kevés időt tudunk együtt tölteni, akkor szerintem soha nem jutunk el oda, hogy normálisan megismerjük egymást.

Így esély sincs arra, hogy elváljon. Te mikor/ honnan tudtad megéri a harmadik miatt lépned, kockáztatnod?



2022. ápr. 6. 19:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyenesen megmondta szemedbe, hogy nem fog válni. Mit nem értesz?
2022. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak szexet akarna, már intenzíven letámadott volna. Lehet vannak érzelmek, de az otthoni őrmester miatt fél lépni. Soha nem fog kiállni magáért.
2022. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Jajj de kis Naiv vagy...
2022. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva az biztos! Így rettegni felnőtt férfiként
2022. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt kerdezed “Te mikor/ honnan tudtad megéri a harmadik miatt lépned, kockáztatnod?”

A parom hazas volt, gyerekkel, nekem elettarsam volt. Koztunk csak egy csok csattant el, de egy honappal kesobb elkoltozott a felesegetol, en is a volt paromtol. Ennek ket eve, mostanra kozos hazban elunk, jovore osszehazasodunk.

Akinek tenyleg annyira rossz otthon, az mihamarabb lep, ahogy szerelmes lett.

2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális a kérdés, csodálkozom milyen válaszokat kapsz lsd #10.Biztos ő egy frusztrált feleség.


Ffiként mondom, felejtsd el, játszik.

2022. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Nehogy azt hidd, hogy nincs köztük szex. A nő hamar levágná, hogy szeretője van, ha nem tenne eleget a “házassági kötelességének”. :D
2022. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Mit ért azalatt,hogy kisemmizi?kérdező.

Konkrétan,mire értette?

2022. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Az az alkalmazás hipergáz. Nekem felkerült a telefonomra, mielőtt a nő a gyerekeinek telepítette volna. Amikor már ment a gyerekeknél, én leszedtem a sajátomról.

Volt nagy felháborodás, hogy miért vettem le.

Na, el is lett hagyva a nő egyik napról a másikra. (Nem rögtön akkor.)

48F

2022. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#18 a hitel a ffi nevén van kb 20 mió, ház felesben......többit nem kérdeztem

Megszakítottam a kapcsolatot, mert azt érzemtem tényleg csak játszadozik.


#19 tényleg gáz lehetett

2022. ápr. 14. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!