Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy megcsal vele a barátom?

Figyelt kérdés

Párom pár hetente eltűnik néhány barátjával (fiúk-lányok vegyesen), hogy nagyobb távokat bringázzanak az ország vagy a szomszédos országok különböző vidékein, többnyire szállással, ottalvással.


Azt vettem észre, hogy a baráti társaság egyik lány tagja rendszeresen szivecskéket, ölelés emojikat kommentel a párom sportolása alá Straván (én nem vagyok fenn, csak egy "kamuprofillal")


Miért csinálja ezt, mi indokolná, hogy ilyen semmitmondó tartalmat posztoljon valaki egy sport tematikájú bejegyzéshez? Aggódnátok ebben a helyzetben?


2022. ápr. 14. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Pofonokba szaladok rendre

A nap nem süt

Reám

A sír csendes

Nótaszó ott nem száll

Olyan szomorú vagyok én ma

Istenem, ne hagyj el engem

Add meg az örömet énnekem

2022. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan dugnak, én is dugok mindenkivel aki Straván szívcskézik nekem.
2022. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így nem tudjuk. Az esély meg van rá mint arra is hogy nincs köztük semmi. De nekem sem tetszene.
2022. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Az nem opció, hogy a következő ilyen úton te is részt veszel? Nem merült fel akár a te, akár a párod részéről ötletként?
2022. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen legközelebb utazz vele, ellenőrizd le, nehogy legyen két szabad pillanata.
2022. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem biztos nem tetszene, ha a párom közösségi profilján a képei alá szivecskéket küldözgessen neki más lány. Értem én hogy fiú-lány barátság, ne tiltsuk el őket stb... De ez nekem már nem férne bele, biztosan rákérdeznék. (Bár ha megcsalás van a háttérben, nem biztos hogy őszinte választ kapsz)
2022. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sem férne bele, hogy szívecskézik a páromat.

Ahogy az se, hogy vegyes társasággal rendszeresen lelép mellőlem x napra.

2022. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Te már aggódsz, a kamu profilodból leskelődsz.

Árt a szépségednek. Hagyd élni a párodat.

2022. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

#4 Ha nem tudnád, az ilyen esetekben (ti. sportoló srác + vélhetően nem sportoló lány kapcsolata) a lány rendszerint elhízott vagy ha nem, akkor csak simán couch potato, szóval ez aligha merül fel bármelyik fél részéről.


#7 A pároknak nem feltétlenül egyezik meg a hobbija, érdeklődési köre. Ha én képes vagyok olyan távokat tekerni, amire a partnerem nem és arra is igényem van, hogy az otthonomtól távol, izgalmas vidékeken tegyem ezt, miért ne? A totális béklyó rendkívül toxikus.

2022. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
7-es vagyok. A totális béklyótól nagyon messze vagyunk. Ettől függetlenül nekem ez fiúk-lányok ottalvós rendszeresen nem férne bele. Bár nálunk ilyesmi nem merül fel. Ahogy a vőlegényem még a kapcsolat elején kifejtette, hogy nem szereti, ha a nője nélküle jár discoba "csajos bulikra". Megértem, tiszteletben tartom. Nekem ez nem teher és nem béklyó.
2022. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!