Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek? Megbocsájtanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

A férjem a rosszlányokon nézelődött meg olyanokra keresett rá, hogy alkalmi szex és itt a közelben. Elmondása szerint ettől több nem történt és mikor rákérdeztem, hogy akkor miért csinálta azt mondta csak kíváncsiság volt. Meg persze esküdözött nem lesz több ilyen. De nem ez az első ilyen. Nem tudom bízhatok e benne vagy legalább elhihetem e hogy nem történt a "nézelődéstől" több.

36hetes terhes vagyok 2hete kórházban. És nem tudok hová menni hisz mindent otthon rendeztünk be együtt. Ti mit tennétek?



2022. ápr. 19. 13:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Az első az volt másnak irkalt de ott tudtam hogy nem történt semmi. Így megbocsajtottam.
2022. ápr. 21. 15:46
 42/67 anonim ***** válasza:
10%

Egyrészt szegény férjed nem egy agytröszt , ha nem tudta a keresési előzményeit eltűnteti , másrészt pedig azt tanácsolom dugd a homokba a fejed a jövőd érdekében.

Én ugyanezeket csinálom, mint a férjed el is mondom miért.

Egyrészt nekünk nemrég született meg a gyerekünk és imádom, amennyire csak rajtam múlik nem engedem , hogy csonka családban nőjön fel.

Ám az érem másik oldala , hagy kérdezzem meg mennyire volt változatos a szexuális életetek a terhesség előtt?

Elmondom akkor az én sztorim .

Én alapvetően már az elején tudtam , hogy ez a kapcsolat ami az intimitást és inkább azon belül a szexualitást érinti totálisan eltérőek vagyunk egymástól .

Ő neki szinte semmi tapasztalata nem volt én pedig ő előtte csak hozzá hasonló tapasztalatlan csajokkal voltam , tehát talán egy kicsit a “dögre” vágytam.

Persze nem ez történt de adtam esélyt a dolognak mert egyébként az élet minden területen össze passzoltunk . És megszerettem , de sose volt az a hatalmas kémia. Ugyanis hiába külsőleg is dekoratív , ám számára a szexualitás nagyon egysíkú volt . Szinte szexi feherneműje nincs is egyáltalán , tanga fasorban sem volt. De még egy minőségibb francia sem. A pózok tekintetében a hagyományos misszionárius , a többi számára kényelmetlen . Orális szex ha erőltetem csinálja valameddig az elején , ám neki nem lehet mert nem szereti .

A szexualitás szerintem számára inkább egy pozitív hozadéka a gyermeknemzés procedúrájának de nem különálló esemény.

Szóval így teltek az évek én pedig nyomtam el ezeket magamban , úgy hogy ő abban a hitben élt számomra se fontos annyira a szexualitás . És jól lepleztem és el is nyomtam magamban . Az évek során persze próbáltam ilyen olyan témát felhozni , finoman puhatolózni de semmi hajlandóság ezen dolgok felé.

Aztán jött a gyermekáldás, amit nagyon rosszul viselt . Eleve onnantól otthon maradt és végig a szülésig . Tehat a még már rutinszerű de azért kielégülést hozó szex is elmaradt cserébe láttam , hogy még jobban hagyja el a nőiseggel járó dolgokat egy sokkal nagyobb és nemesebb feladatért cserébe . Ez egy igazán magasabb rendű feladat és mindig is hálás leszek érte és igazi hős minden egyes nő .

De attól még a férfi megélné a szexualitást és igen a felborult hormonháztartással rendelkező nő , aki ezúttal jóval többet van vele és rá van utalva előbb utóbb idegileg a férfit is tönkre teszi , akinek ugye csendben tűrnie kell . Tehát ha ez hatványozódik akkor a férfi már tovább nem tudja magát tartani és talán nem is akarja .

Elkezd alternatívát keresni hiszen mostmár aztán igazán kötelességei vannak de ugyanakkor szükségletei is talán még jobban mint előtte .

Aztán megszületik a gyerek és az energiái nagy része még jobban koncentrálódik , az anya nehezen regenerálodik, és ugyanígy ha még nem jobban megmaradnak a hangulatingadozások megspékelve még gorombasággal és házi sarkányá alakulással( amihez ugye eddig nem volt ereje ). Szóval ilyen környezetben a férfi mit is tehet vagy tegyen ?

Talán igy a férfiúi oldal is megértésre kerülhet kicsit .

És mint mondtam jobb a homokba dugni a fejet, mert keservesebb is történhet ennél , ha válásra kerül a sor . Igenis az anyukának ezt el kell tűrnie ha apuci már besokallt és csak egyszerű szexuális kielégülésre vágyik annak érdekében hogy más területen mknden rendben legyen és helyt tudjon állni .

Szerintem le kell szállni kicsit a magas lóról és megnézni mindkét oldalt ilyen esetekben , mert jelentősen árnyalja a képet .

2022. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ide jösz mártirkodni... Undoritó ember lehetsz... Szerinted a feleséged mennyi dologról mond le miattad meg a gyerek miatt... Dugja homokba a fejét? Vigasztald magad a kifogásaiddal... akkor is egy szar ember vagy... Nem megcsalni kéne hanem mielött elbxtad az életét egy gyerekkel meg magaddal lépned kellet volna ha ö unalmas számodra... Keresni kellet volna olyat aki ugyan ezt csinálná veled mint te a feleségedel.. és akkor dughatnád a homokba a fejed...
2022. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
15%

XD

Ide vezet a nagy feminizmus . A régi anyák, nagyanyák, akik csendben tűrtek a családi béke okán ők voltak ám az igazi áldozatok és hősök . Ti meg jöttök egymás vállát veregetni , hogy igenis döntse romokba az életét pénzügyileg , minden hogy csak hogy a ti erkölcsi érzéketek megnyugvást nyerjen . Mivel csak ilyenek jöttek ide fröcsögni , gondoltam erősítem a kérdezőt . Aki amúgy is hajlik a békére , erre a nagy női harcosok jönnek ide fröcsögni .

Igenis le kell írni a történetet , hiszen minden kép árnyalódik persze nektek nem.

Kérdező szerintem ne kövess el hibát , tedd azt amit amúgy is érzel magadban . Én leírtam a férfi szempontjait , hátha árnyalta a képet . Tudd , hogy minden leeendő anya egy hős es a férfi természetével van a baj ilyenkor. De erről mi se nagyon tehetünk. Ennek függvényében mérlegelj.

2022. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
77%
44-es egy idiota. Nem kell vele foglalkozni.
2022. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező


Ne férjen kétség hozza a jelen levők többsége nem neked akar segíteni, hanem vagy korábbi sérelmek vagy erkölcsi bajnokoskodás miatt van itt . Fogalmuk sincs milyen apa lesz vagy lehetne a férjed , mennyi új élmény dög érni titeket , ami esetlegesen megváltoztathatja őt is . Nézz meg kérlek egy egyedülálló anya nevelte gyereket mennyire kiegyensúlyozott , vagy boldog . Utána nézd meg az anyát is aki mellét döngetve szónokol mennyivel jobb így a gyereknek és közben fröcsög a szájából a sértettség. Miután és csakis miután megszületik a baba uljetek le megbeszélni az eddigi és további dolgaitokat mert még most jönnek a nehéz napok/ hetek .

Elhiheted . Hisz látod aki itt őszinte mit kap . Ahogy írsz érzem hogy fogsz cselekedni és ha ezzel erősítem meg h leírtam az én azaz a férjed lehetséges szempontjait és ezáltal céltábla leszek akkor legyen .

2022. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
88%

43 Őszinteségből jeles

De azt tudod hogy család gyerek nem neked való!

Inkább egy szex partner aki minden álmod vágyad kielégíti

Nem tudod tisztelni a nőt.Számodra egy nő a kéjed kedved szerinti játékszer.Házasságban az alárendelt és amítől az embernek felfordul a gyomra.Csak sajnálni tudom a feleségedet hogy rád talált remélem egyszer lehullik a lepel és méltó társra talál aki emberileg és mint nőt elfogadja és nem az extra szex igényéről nyavajog siratja magát.Mert van normális férfi is normális nem önző vágyakkal.Aki még a nöt is emberként nőként tiszteli megérti!

2022. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Azért is írtam ki hogy mindenkit meghallgassak szerintem itt nincs rossz válasz csak más néző pont.

#42es Te szereted a feleséged vagy csak a gyerek tart mellette? Vagy a megszokás? Mert én sose lennék képes megcsalni egy olyan embert akit szeretek de persze mindenkinek más. Ettől függetlenül örülök hogy írtál hisz mindennek 2oldala van.

A szexuális életünk nyilván nem a legvaltozatosabb volt mostanában főleg így a vége felé. Nem gondolom magam prűdnek és én próbáltam ebben az időszakban is oda figyelni hogy ne hagyjam el magam teljesen.

Csak erről úgy gondolom hogy lehetett volna beszélni ha neki unalmas vagy egyhangú vagy kevés vagy bármi...

2022. ápr. 21. 18:49
 49/67 anonim ***** válasza:
78%

#47# 43 vagyok köszönöm :)


Csodálkozik hogy szétszedi a nép.. És még az ilyen embernek van családja... A helyében minden nap arcon köpném magam mikor a tükörbe nézzek..

De vajon azon elgondolkodott-e már hogy nem az asszonnyal van a baj, a pasi nem tudja ki hozni belöle a dögöt..

Más pasi kitudná.. Hisz a nők nem minden pasi mellett ugyan azok a nők..

2022. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező csak neked válaszolok.

Igen szeretem a feleségem és mivel ugye a szexuális preferenciáink nem azonosak talán ezért is nézelődők elméleti síkon máshol .

Hozza kell tennem még nem tettem meg gyakorlatban , és az itt fröcsögő egyes egyénekkel ellentétben igenis vannak szexualitásukban eltérö párok . Talán ezért is mivel nem akarom ra kényszeríteni amit nem akar fordulok máshova .

De tudnod kell hogy ez csak átmeneti vagy ideiglenes .

Azon férfiak közül akik csalják a párjukat ez a legjobb ,hisz nagy részük szeretőt tart . Ez már ugye érzelmi jellegű megcsalás is .

Gondolj bele azért hogy a férfiak hormonszintje se állandó . Lehet egy nap megnézte az oldalt másnap leköpné magát ahogy én szoktam.

De nem is ez a lényeg hanem a következmények.

Gondolj bele hogy most hogy egy COVID helyzet és háború és meg ki tudja mi jöhet a világba igazán nem mindegy hogy ezeket kivel vészeled át . A világunk nagyon gyors ütembe változik , ezek a dolgok már szerintem nem privilégiumok.

Végig tudnád csinálni a válást , szakítást és mellette egyedül nevelnéd a gyereket ? Árgus szemek kíséretében , kérdésekkel mindenkitől ??

Mert elhiheted ezek a fröcsögök és felbújtók bújnának ki a való életben elsőnek ha vigyázni kellene a gyerekre vagy segíteni neked. Ők ugye hatra dőlnek diadalittassan majd de többet ne várj.

Mellé egy jogi procedúra , anyagi kiszolgáltatottság és válság .

És gondolj abba is bele hogy egy gyerekkel majd milyen lehetőségeid vannak a leendő pár keresésben . Lehet ami után találsz vissza sírod a férjed.

A férjed pedig nagy valószínűséggel elzüllik és sose lesz kiegyensúlyozott apja a gyerekednek vasárnapi apukaként .

Viszont ami még fontosabb hogy a csonka családban felnőtt gyerekek többsége sokkal fogékonyabb a szexuális devianciákra. Érdemes mondom megnézni a környezeted.

Üljetek le majd egy nagy beszélgetésre. Minden nemű számonkérés es sárdobálás nélkül mert csak ez vezet megoldáshoz.

2022. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!