Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek? Megbocsájtanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

A férjem a rosszlányokon nézelődött meg olyanokra keresett rá, hogy alkalmi szex és itt a közelben. Elmondása szerint ettől több nem történt és mikor rákérdeztem, hogy akkor miért csinálta azt mondta csak kíváncsiság volt. Meg persze esküdözött nem lesz több ilyen. De nem ez az első ilyen. Nem tudom bízhatok e benne vagy legalább elhihetem e hogy nem történt a "nézelődéstől" több.

36hetes terhes vagyok 2hete kórházban. És nem tudok hová menni hisz mindent otthon rendeztünk be együtt. Ti mit tennétek?



2022. ápr. 19. 13:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
0%

A férfi társadalomban egyébként ez mindig is így volt .

A papa jó alkoholista módjára elverte a mamát aki ugyanúgy viszi a sírhoz a halála után a virágot .

Pletyka szintjén hallod hogy az nem is annak a gyereke amaz meg a szomszéd asszonynak csinált még egyet .

Mennyi füstöt szívtak az előző rendszer gyerekei .

Ez kinek a hibája ?? Minden egyes ember akkoriban féreg volt?

Ti akik fröcsögtök, apáitok, nagyapáitok is alpári módon elhordanátok mindennek ?

Mindig velem foglalkoztok de a kérdezőnek semmi valódi segítség nyújtás . Kinek is kéne leköpni a tükröt ?

Az idealizált világotok az idealizált pasitokkal és kapcsolatokkal sose létezett legalábbis csak addig amíg nem történt egy ilyen ominózus eset.

Ledőlt a kártyavár, nektek is le fog egyszer ezért is írtam a magas lovat.

Ide vezetett ez a világ és ti tehettek róla a legjobban.

2022. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
90%
Pont az ilyen férgek miatt tart a világ ahol tart... Ne hallgass rá kérdező.. Inkább bújna el szégyenében.. Alapból milyen tanácsot tud adni egy ilyen ember? Mikor a feleségét se tarja semmibe.. Majd akkor neki fontos lesz a te problémád? Védi a férjed mert olyan mint ő... Az normális dolog hogy a terhes feleség bent van a korházba gondolom nem ok nélkül nincs neki elég baja de a férje még tetőzi... Egy normális férjnek is ez a legnagyobb baja ilyen helyzetben hogy melyik prosti van hozzá a legközelebb... Milyen ember az is... Inkább neveld a babát nyugotságban mint folyamatos feszültségben és kételkedésben és ne hallgas az ilyen fatőkű emberekre...
2022. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
20%
Laikusként írok ide, de a terhes nő szájjal nem tudja kielégíteni a férjét? Ha üres a zacsi, akkor nem nézelődik. Ha otthon megeszik egy egész tál ebédet, akkor az étterem közelébe se megy, nem? A férfiak ösztönlények. Kandisznók.
2022. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
71%
Fú de gusztustalan itt egy két ember, te jó ég. Eddig se nagyon akartam gyereket, és még kérdezik, hogy miért nem akar szülni annyi nő, na vajon miért. 😂
2022. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
62%
54-es nehogy már a gyk-n válaszoló emberek miatt ne akarj gyereket. A többsége incel.
2022. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
0%

54

Nem nagy kár , hogy nem szülsz.

Ilyen mentalitással…

2022. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
90%
53# Szövegértés megy? Korházba van...
2022. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
15%
Már hazaengedték.
2022. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
86%
Csak az ünnepekre engedték haza...
2022. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

#58as haza engedtek és akkor a te peldaddal élve ha ő 2hete volt éhes most haza megyek és adok neki egy nagy tál kaját azzal 2hettel ezelőtt mire megy?😂

De látszik nem mindenki van tisztában a dolgokkal.

Miért csak szájjal lehetne?

2022. ápr. 21. 21:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!