Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Megbocsájtaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan írjon akinek van párja vagy képes beleképzelni magát a helyembe.


A barátnőm bepróbálkozott egy másik fiúnál, de az visszautasította, konkrétan csak beszélgetni akart vele, meg a nevét megtudni meg bejelölni facebookon, de a srácnak nem jött be így finoman lekoppintotta.

Ebben ő nem lát semmi kivetnivalót, annyira nem,hogy el is mondta, de ilyen csak a mesében van, mintha én csak beszélgetni mennék egy prostihoz...

Számomra ez már fél megcsalás hiszen éppen csak a srác nem volt vevő a barátnőmre, ezen múlott az egész.

Most gondolkozom, így nem reagálok az ő megkereséseire, tehát most nem beszélünk.

"Kicsit" még szeretem, de ez egy hatalmas ütés volt érzelmi szempontból, ezután már nem érzek úgy iránta mint korábban, de persze még mindig szeretem, csak már nem annyira.

Kérdés,hogy ezek után mi lesz?Szerintem még képes lennék arra,hogy újra úgy szeressem mint korábban, de lehet,hogy ésszerűbb lenne ha elválnának az útjaink.

Azért kérem,hogy csak olyan írjon akinek van kapcsolata vagy át tudja érezni, mert más barátnőjével én is gond nélkül tudok szakítani, de a sajátommal, érzelmekkel nem úgy megy.

Ti megbocsájtanátok a párotoknak egy ilyen miatt?


2014. júl. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ezt megtudnám, csomagolhatna. Ha most meg akarta tenni, később is meg fogja próbálni. És ami a legfájóbb lenne, hogy nem mondta el a vágyait. Lehet, én is meg tudtam volna neki adni.
2014. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Beszélgetni akart és bejelölni Fb-n = bepróbálkozott

Neked is érdekes felfogásod van, annyi szent. A páromnak millió egy lány barátja, ismerőse van Fb-n és a valóságban,

nekem szintén vannak fiúk.

Soha nem volt még ebből konfliktus.

Ha már nem szereted, ne kifogást keress, és legfőképpen ne fogd rá.

2014. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 manó1235 ***** válasza:
100%
Nálam a csóknál kezdődik a megcsalás de ez egyénfüggő hogy ki mennyit tud elnézni a szeretett személynek. Lehet figyelem felkeltés volt a célja ezzel a kis akcióval.
2014. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem bocsájtanám meg.

Mert bár nem csalt meg, de csak azért nem tette meg, hogy akár megcsaljon, akár dobjon egy másik miatt, mert nem volt rá lehetősége, de ha lett volna rá lehetősége, akkor megtette volna. Vagy megcsalt volna, vagy dobott volna a másik pasi kedvéért.

És már azért is elfelejteném, mert ha neki ebben semmi kivetnivaló nincs, hogy konkrétan egy másik pasival akart kavarni, ráadásul még a szemedbe is megmondja és még akkor sem esik le neki, hogy talán nem kellett volna ezt csinálnia, akkor számomra nem lenne megfelelő társ. Nagyon nem.

Szóval egyértelműen elfelejteném.

Ha igazán szeretne, akkor nem próbálkozna másnál. És nem is kezelné ilyen lazán.

Szóval ez a kapcsolat szerintem egy veszett ügy.

Ha nem vagy jó neki, akkor keressen mást, de úgy, hogy ti már nem vagytok együtt.

2014. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó,akkor még kiegészítem azzal,hogy 2 napig "rossz kedve" volt miután a srác nem volt rá vevő.
2014. júl. 24. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanám meg, mert mi van ha bejött volna a srácnak? Odadobta volna magát?
2014. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Neked is érdekes felfogásod van, annyi szent. A páromnak millió egy lány barátja, ismerőse van Fb-n és a valóságban,

nekem szintén vannak fiúk.

Soha nem volt még ebből konfliktus. "

Neked van némi értelmező képességbeli problémád, annyi szent! A kérdező barátnője nem mint ember akarta megismerni ezt a másik pasit, hanem mint nő a férfit! Vagyis kavarni akart vele! Ha nálatok ez így oké, hogy a párod ismerkedés és randizás céljából embereket jelölget meg a fb-on és ez téged nem zavar, az a te dolgod, de hogy más, normális embert, aki szereti a párját, azt zavarna, az is szent!

2014. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan ismeri a másik fiút?
2014. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!