Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy ő is benne lenne egy kis kalandba?

Figyelt kérdés

Munka kapcsán ismerek egy idősebb férfit,50 körüli,van már családja,unokája, Pesten lakik .Nekem is van párom. Igazából semleges a kapcsolatunk,de nekem mindig is bejött külsőre, persze sehogyan sem erzékeltettem ezt vele direkt. Ő néha kicsit furán viselkedik,a flörtöléses dologban nem igazán van jártasságom,de talán mintha néha vmi nagyon rejetett félreérthető dolgokat mondana.Meg néha észre veszem, hogy máshogy néz rám mint szokott,meg máshogy mosolyog is. Kb heti 1x2x találkozunk kis időre, és ezeket nem mindig csinálja csak tényleg néha.

Többen nem kedvelik, ilyen okoskodónak tartják, pedig egy tök kedves férfi.

Hamarosan áthelyezik őt és többet nem találkozunk, mióta megtudtam megint azt látom rajta, hogy egy kicsit másképp viselkedik,huncutabb vagy nem tudom.

Elkalandoznék vele így búcsúzóul,de fogalmam sincs ő, hogy van ezzel. Mert ahogy mondtam lényegében semleges dolgokról beszélünk,de néha ott van ez a kis vmi.


2022. máj. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Családja van, szóval sehogy, ha van gerinced. Nameg szegény párod...
2022. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezed, hogy lenne -e kedve dugni!

Így, hogy semmi közötök egymáshoz másképp lehetetlen lesz. Nem igazán értem, hogy miért merül fel benned ilyesmi, de szíved joga, legfeljebb pofára esel.

2022. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért, de ez gerinctelen húzás lenne tőled kedves Kérdező!!! A párod helyében nagyon hamar kiadnám az utad.
2022. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ítélkezek, hívd el kávézni és flörtölj vele. Akkor kiderül. Lehet , hogy házinyúlra nem akart eddig lőni.
2022. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvolt?
2022. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem , egyelőre marad még nálunk.
2022. júl. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!