Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek,ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,ha egy ferfi szulinapi bulijan van tancoslany, az megcsalasnak szamit,ha a ferfi jol megfogdossa a csajt?

Figyelt kérdés
Vagy mivel szulinapja van, elnezheto dolog?
2022. máj. 9. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez hasonló téma, minthogy legénybúcsún mit lehet.


De igen, megcsalás. Sőt, azt mutatja, hogy a pasi nem kész a komoly kapcsolatotra.

2022. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Gondolj bele, ha a születésnapodon ittasan vezetsz és a rendőr szondáztat, vajon nem büntet meg, mert szülinapod van? Egy ünnepnap nem jelenti azt, hogy bármit megtehetsz következmények nélkül. Aki ilyen gyenge kifogást használ, valószínűleg máskor is félremegy.
2022. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell komolyan venni. Marmint a pasit.
2022. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Állj! Senki nem írta, hogy a férfinek van barátnője/felesége, mert csak logikailag, a kérdés meglétéből lehet arra következtetni... :,D

Viszont a megcsalásban az a legdurvább, hogy azt egy halovány gondolattal is lehet eszközölni. (Nemtől függetlenül.)

Az meg más kérdés, hogy egy "foglalt" férfi szülinapi bulijára hogyan került egy táncoslány? Csak úgy véletlenül belibegett? (Ki hívta meg, és a férfi barátnője/felesége tudott-e a tervről?)

2022. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha jól megfogosta volt ott más is.... de azt ugyse fogod megtudni hülye lenne elmondani
2022. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez megcsalás.
2022. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsalásnak venném. Az még oké, nézze (nyilván ennek sem örülök, de ezt még egy-egy ilyen alkalommal szerintem el lehet engedni, hogyha nincs belőle rendszer), de ne fogdossa már. Valahol meg kell húzni a határt. Mert ha nem ez, akkor a csók még oké, vagy az orál? Vagy a szex? Nálam a fogdosásnál van.
2022. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy mivel szulinapja van, elnezheto dolog?"

Kérdésedben a feleleted. Ha úgy gondolod, hogy esetleg el lehet nézni, akkor nem tartod OK-nak a dolgot.

Én sem.

2022. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy szülinapja van vagy karácsony, akkor se fér bele. Egyedül akkor oké, ha a barátnője azt mondta előtte, hogy őt ez nem zavarja.
2022. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!