Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőktől, férfiaktól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől, férfiaktól kérdezem: mi volt az a legfőbb ok, ami miatt engedtetek a csábításnak?

Figyelt kérdés
Akik megcsalták a párjukat, mi miatt tették, mi hiányzott a legjobban, és a párotok tudott erről a hiányról, és semmit sem tett ellene?
2022. máj. 11. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
A törődés hiányzott leginkább. Persze szex sem volt, párhavonta egy könyöradomány, pedig mindent megtettem, hogy működjön, párterapeutánál is voltunk, de az exfeleségem azt mondta, ő már leszámolt a szextémával, nem érdekli, ezért engem se érdekeljen. De ha a szexet nem nézzük, gyakorlatilag csak arra voltam jó, hogy a fizetésemet letegyem az asztalra, fizessem a hitelt, és oldjak meg mindent. Intimitás, gyengédség az utolsó években már nem volt, se egy ölelés, se egy kedves szó, minden csak a ház meg a gyerek körül forgott, hiába próbáltunk meg kettesben időt tölteni gyerek nélkül, hiába vettem ki ugyanúgy a részem az otthoni munkákból is, a vállalkozásába is besegítettem a saját munkám mellett. Semmi nem volt elég. És akkor jött egy lehetőség, nem számítottam rá, nem kerestem direktben szeretőt, de így alakult. Fél év alatt döntöttem el, hogy új életet kezdek vele. Az exfeleségem persze amikor kiderült, akkor már fűt-fát ígért, hogy megváltozik így úgy minden szuper lesz, de akkor már késő volt. Nem vagyok rá büszke, hogy megcsaltam, de ha kihagyom ezt a lehetőséget, akkor sosem ismerem meg a páromat, akivel minden tökéletes, 40 felett nem is gondoltam, hogy ez még megadatik számomra. Jó döntés volt.
2022. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
A lehetőség. Volt pár, amit kihagytam, és egy idő után úgy döntöttem, hogy nem fogom kihagyni a lehetőségeket, hiszen egyszer élünk.
2022. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

Én egy prostihoz mentem el, amikor nem volt otthon és tudtam, hogy biztosan nem tudja meg.

Akartam egy vékony lánnyal is lenni, mert mindig csak teltebb csajaim voltak.

2022. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Exem nem adta meg azt az érzelmi és szexuális törődést, amire vágytam.

Ezt tudtára is adtam, hogy nagyon kevés.

Vártam sok sok hónapot, hogy változzon és semmi.

Na de most én egy erkölcsös férfi vagyok, aki pontosan tudja, hogy milyen is az ha megcsalják

Szóval ezzel a másik csajjal eljutottunk az ágyig.

Semmi nem történt végül, adott egy nyakra puszit, totál be indultam de utána mint a villámcsapás jött az érzés, hogy én nem akarok megcsalni senkit.

Így hát, a legutolsó pillanatban megálltam.

Őszintén szólva már bánom, végül még a csaj dobott engem és nem is ez miatt.

Egy 10 évvel idősebb kollégájával flörtölgetett, most meg rengeteget találkoznak így, hogy szét mentünk.

Én meg egy csomó lehetőséget hagytam ki, de nem bánom.

Én erkölcsös maradtam, ő nem.

22f.

2022. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Szex hiány évekig.
2022. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Meghízott, lusta lett.
2022. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!