Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam? Vagy?

Figyelt kérdés

Megcsaljam a feleségem? Házasságunk elött lefeküdt az exével és nem rég derült ki.

Én is egyszer félre léphetek? Hol ismerkedhetem meg egy növel vagy hölgyel?

33 éves vagyok és életemben 1 növel voltam. Csak most már 8 hónapja semmi és ez is kiderült.



2022. máj. 13. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Oly mindegy. Eszed akkor sem lesz több.
2022. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez a hazzasagod elott tortent !
2022. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Már együtt voltatok, amikor lefeküdt vele, csak még nem voltatok házasok? Amúgy végülis mindegy, a "visszacsalás" a legrosszabb és egyben leghülyébb döntés lenne. Vagy feldolgozod ezt, és éltek tovább, megoldva a szexuális problémáitokat úgy, hogy mindketten tesztek érte, vagy ennek annyi.
2022. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer minek lépnél félre ha meg több lesz az szerinted javít valamit..? Ez nem adok-kapok. Vegyétek komolyabban aki szelet vet vihart arat tartja a mondás!
2022. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

8hónapja semmi szex? Ha jól értem megcsalt. K.rvára mindegy hogy házasság előtt, vagy után. Együtt voltatok és ez a lényeg.

Gyerek van, vagy nincs? Ha nincs akkor tipli van, ha van gyerek, megérné megoldani a problémát.

Megjegyzem a visszacsalás nem megoldás, ez csak arról szól hogy dugni akarsz mással és erre rá tudod húzni a dolgot.

Elég egy törött fél egy kapcsolatban, úgy is nehéz megoldani. Ha megcsalod, nem tudod mit indítasz be…


Az más tészta ha csalástól függetlenül akarsz félrek.rni. Akkor mondhatunk mi itt bármit…

2022. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
8 hónapja semmi, akkor, ha most megcsalod azzal a lendülettel beadhatod a válópert is
2022. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
80%

nagyon félrelépés lenne az részedről mint amit ő házasság előtt tett. és egy biztos: ha megcsalod akkor azzal rendesen aláírod, hogy te nem hogy "ilyen", hanem "még ilyenebb" vagy.


én azt mondom: ha házasság után csalt volna meg, akkor sem mondanám hogy csald vissza. mert csak magadat írod le ezzel. maradj meg a méltóságodnál, ne süllyedj ilyen szintre.


azért sem értem a felháborodásodat, hisz egyikőtök sem egy "szűz" házasságba lépett be, tudtátok hogy feltételezem egyikőtök se nullkilóméteresen megy bele a dologba. ezek után számít a házásság előtti szexuális élet? egyébként nem mintha változtatna a véleményemen, de azért párkapcsolatban voltatok már amikor megcsalt?

2022. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ennyire szar a kapcsolat, miért akarod megcsalni? Nem egyszerűbb otthagyni és élni az életed mással?
2022. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le és beszéld meg vele .A megcsalástól jobban érzed majd magad?!Mi van ha ő szakítani fog veled ?
2022. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges lenne bosszúból megcsalni egy házasság előtti szex miatt(viszont ez intő jel).Sokkal nagyobb gond hogy nyolc hónapja semmi,én inkább azon gondolkodnék hogy ezekben a hónapokban hű maradt-e?Ha nem akkor szintén fölösleges megcsalni,meg kell beszélni és ha nem megy,beadni a válókeresetet.
2022. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!