Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam? Vagy?

Figyelt kérdés

Megcsaljam a feleségem? Házasságunk elött lefeküdt az exével és nem rég derült ki.

Én is egyszer félre léphetek? Hol ismerkedhetem meg egy növel vagy hölgyel?

33 éves vagyok és életemben 1 növel voltam. Csak most már 8 hónapja semmi és ez is kiderült.



2022. máj. 13. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Menj el egy prostihoz inkább, ott dugj (mint fizikai szükséglet) - ne érzelemből visszacsalni, nem leszel jobb
2022. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Én nem tudom miért csak a házasság számít egyeseknek? Ha valaki csak a párját, élettátsát csalja meg az okés? De ha a férjét az már "jujj jujj"? Mi ebben a logika?


Totál megértem a kérdező kiborulását és ha most sincs szex 8 hónapja, akkor ott baj van. Viszont én is azt tanácsolom, hogy ha nem tudjátok helyrehozni és Te már nem is akarod, akkor váljatok el. Hidd el jobb lesz!

2022. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy érzem ez egy játszma része. Büntetni akar és betörni. De azt se felejtsd el, hogy téged árgus szemekkel figyel hogyan reagálsz! (Majd úgyis lepontoznak a véleményem miatt...)
2022. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
12: számomra nem derült ki, hogy a házasság előtti párkapcsban csalta-e meg vagy még párkapcs előtt feküdt le vele szimplán... párpapcs alatt nyilván nem megengedhető a megcsalás, ha házasság ha nem
2022. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Esküvö elött 6 hónappal. Amikir már szerveztük az esküvöt. Eskövöre terhes is volt. Késöbb született még egy gyerek és azóta van zuhanò repülés.
2022. máj. 16. 12:10
 16/18 anonim válasza:
100%
Kiderült egyenként hogy az első gyerek a tied-e?
2022. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Há megcsalt egyszer visszajàrkàlt az exhez akkor az intő jel .Ha 8hónapja nincs szex az is intőjel .Akkor nem hiszem hogy büntetni akar téged eleve ha meg adsz neki mindent akkor nem biztos hogy csak is nálad vannak gondok .Sztem nem tudja hogy mit akar főleg ha szervesztètek az esküvőt és megcsalt az exèvel és mèg is hozzád ment .Fura azért .Az is lehet hogy az exe csak kihasználta kidopta .Itt sokfèle opció lehet sztem puhatolozz nála mielőtt megcsalnad .
2022. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sok nő a kisgyerek miatt is hanyagolja a párját, ezt is vedd számításba. Igaz nem elhanyagolható az előttem (#17) hozzászólása sem. Nyílt kártyákkal nem fogsz elérni sikert, csak ha tényleg puhatolózol. Ha fokozatosan javul az intimitás köztetek akkor valószínű a kisgyerek miatt ilyen még. Szülés utáni depresszió van nála, vannak nyomai? - Ez is egy opció.

Ha mindezeket kihúztad a listádról csak akkor gondolkodj el rajta, hogy miért is van veled.

Ez egy kicsit több időt vesz igénybe a kutakodás, de ne siesd el a dolgot.

2022. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!