Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párod rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod rendszeresen kijelzővel lefele teszi le a telefonját az asztalra, az gyanús?

Figyelt kérdés
Valószínűleg rosszban sántikál?

2022. máj. 19. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
nem
2022. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezt én akkor teszem, ha kényelmetlen zsebemben tartani. Kiteszem az asztalra, de lefordítom, hogy a beszélő partenrem lássa, nem érdekel, hogy ki ír, mert ő rá figyelek.

Ha valami titkos üzeneteket kapna, beállítaná, hogy ezekről ne kapjon figyelmeztetsét, illetve jelszóval védett chat programot használna

2022. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Úgy, hogy rögzítve van egymás mobiljába az ujjlenyomatunk anélkül, hogy ezt bármelyikünk kihisztizte volna külön? Kérlek...


Mellesleg a párom baromi intelligens ember, remek stratégiai érzékkel, amit láttam párszor megvillantani az én érdekemben is. Amennyire bízom emiatt abban, hogy nem csalna meg, mert annál több esze és bátorsága van, annyira bízom emiatt abban is, hogy ha hullát akarna nyomtalanul eltüntetni, az is menne neki, nemhogy ilyen gagyi módon bukjon le egy megcsalással. Innentől fogva kár is erőlködni.

2022. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Mielőtt vettem csukható tokot ami takarja a képernyőt előtte én is ezt csináltam, otthon inkább csak irritált a felvillanó kijelző.

Ha titkos chatelésem lenne akkor inkább külön app + értesítések letiltása.

Plusz van valami funkció talán, hogy ha lefordítod akkor lenémítja.

2022. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Éééédesjóistenem...
2022. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Feltételezem, hogy nem a szeretőjétől jött üzeneteket akarja rejtegetni tekintve, hogy máskor meg a kezembe nyomja, hogy "keress már rá, hogy xy" vagy "tegyél már be valami zenét légyszi".

Én is úgy szoktam letenni, hogy ne a képernyő karcolódjon/koszolódjon, ha hozzáérek, valami rácsöppen, kifröccsen, kiszóródik, stb.

2022. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kijelzővel lefelé teszem le a telefonom,sőt a páromét is lefordítom.Ugyanazért amit az előző is ír,ha valami ki vagy felborul az asztalon,leesik stb. ne sérülhessen a kijelző.
2022. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk jelszóval / ujjlenyomattal / arcfelismeréssel van védve mindenki telefonja, ahogyan nem férünk hozzá egymás számítógépéhez, emailjéhez stb. sem. Ehhez képest, hogy ki hogy teszi le a telefonját, már részletkérdés.
2022. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig úgy teszem le. Párom mindig a kijelzővel felfelé, én meg mindig az övét veszem fel tévedésből :D (Tudom, full másmilyen a kamerája, de akkor is)
2022. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is ezt csinálom ha tetszik a hátlap vagy a tok ami van a telefonon. :D

Illetve halálra idegesít ha kicsit kidudorodik a kamera és akkor billeg a telefon + a lencse karcolódik.

2022. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!