Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok hasonló szituba mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló szituba mind a párom?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves párkapcsolatom. Én 20 vagyok ő meg 19.az első kettő hónapban még nem látszott komolynak a dolog. Aztán 2 hónap után kezdett komolyabbra fordulni. El is mondta ezt nekem hogy az elején még nem volt szerelmes. Na de most kiderült, hogy abba a 2 hónapba engen 1 szer megcsalt. Ezt ő maga vallotta be nekem. Nos, azt elfogadtam hogy nála nehezen alakult ki a szerelem. De az azért fáj hogy megcsalt. Látszik rajta hogy szeret. Meg a tenyerén hordoz. Meg mindent megbeszélünk egymással. De mégis fáj. Nem tudom.. Sokan voltatok már így?
2022. jún. 19. 18:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy a szerelem lassabban alakult ki de ettől függetlenül nem csaltam meg ezalatt a másikat, mert tisztelettel tekintettem rá.
2022. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy voltunk így, az nem normális az ilyeneket lapátra kell tenni 😅 most hordozhat akármennyire is a tenyerén meg ilyenek de ez baromi nagy tiszteletlenség és 0 empátia
2022. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Az első két hónapban gondolom O meg nem erezte úgy, hogy együtt vagytok. Nem volt lefixalva, kiirva a facebookra. Én ebből nem csinálnék ugyet. Unatkozol? Miert keresel problémát ott ahol nincs?
2022. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
ez a tiszteletről szól , nem tudja pár hónapot türtőztetni magát amíg helyreteszi magában az érzéseket? Vagy nem is akarja azért csalt meg. Szerintem ez undorító , és itt nem tudunk tiszteletről beszélni. Nem bírnék barátnőmként tekinteni olyat aki megcsalt engem , folyamatosan csak az járna a fejemben hogy azzal a szájjal csókolgat amivel lekapta az előző palit. Ezért undorító és tiszteletlen is egyben a megcsalás.
2022. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose mondtam el, ha megcsaltam a másikat. Hülye nem vagyok.
2022. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!