Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezem, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, szerintetek mennyire gáz, ha valaki ezt csinálja? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy nagyszerű kapcsolatotok van a párotokkal, szerelmesek vagytok belé, és szinte minden területen nagyszerű a kapcsolat. Egyet kivéve. A szex maximum "elmegy" kategóriásnak mondható. Ennek pedig egyértelműen a párotok túl kicsi pénisze az oka, egyszerűen nem elég kielégítő nektek, és ezt más sem kompenzálja számotokra, mivel nagyon hiányzik az igazi őrületes, agyeldobós behatolásos szex, mikor a partner úgy igazán alaposan megdolgozza a puncitokat, és remegve kérlelitek hogy ne hagyja abba. Na, képzeljétek el, hogy ehelyett minden próbálkozás ellenére is csak maszatolás jut nektek a párotok kis péniszével, amit kicsit ugyan éreztek, de nem túl élvezetes az egész. Mennyire megvetendő dolog szerintetek ilyen esetben nagy méterű szeretőt tartani a szerelmetek tudta nélkül? Ha szerelmesek vagytok a barátotokba, aki a jó szexen kívül minden szinten megad nektek mindent a világon, és ezen a kis hibán kívül tökéletes a kapcsolatotok, mennyire gáz máshol keresni ezt az egyetlen dolgot, hogy teljes legyen az életetek? Hiszen, ha a párotok nem tudja, akkor nem fáj neki, és boldogan élhettek együtt. Hosszú távon pedig a jó szex hiánya elronthatja az egész kapcsolatot, ami mindkettőtöknek rossz lenne. De ez valamilyen szinten mégiscsak árulás, még akkor is, ha részben a saját kielégülésetekért, de ezáltal a hosszú távú közös boldogságotokért is teszitek, nem? Ti mit gondoltok erről? Szerintetek mi a legjobb döntés ilyen esetben? Mi lenne a helyes? Ti voltatok már ebben a helyzetben? Ha igen, elmesélitek, hogy mit tettetek, és hogy mi lett a vége? Szeretettel és köszönettel várok minden építő véleményt és hasznos személyes tapasztalatot.

2022. jún. 6. 06:34
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
*nagy méretű
2022. jún. 6. 06:36
 2/50 anonim ***** válasza:
97%

Ezt kettőtök közt beszéljétek meg.

A háta mögött megcsalni nagyon nem oké. De ha megbeszélitek és mindkettőtöknek belefér, akkor a mi véleményünk nem számítson.

2022. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
De épp ez a lényeg. Nem szeretném, hogy tudja. Azt akarom, hogy boldog legyen a hűségem tudatában.
2022. jún. 6. 06:59
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Akkor egy görény vagy.
2022. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, és tudom, hogy nagyon fájna neki, ő nem olyan típus, aki könnyen venné az ilyesmit, tönkremenne ettől lelkileg. Boldog velem, és az én maradéktalan boldogságomhoz is csak ez az egy dolog hiányzik.
2022. jún. 6. 07:06
 6/50 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretőt tartottam, hanem elhagytam, és full nem érdekelt, hogy ő ideig-óráig nem boldog.


Én sem voltam az, sem kielégült, akkor minek szórakozzunk egymással?

2022. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ezen agyalsz, jobb ha most hagyod ott. Egy biztos, te nem szereted, ha a háta mögött képes lennél megcsalni. Majd mindketten találtok magatoknak mást, akivel hasonlók vagytok.
2022. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem tennék ilyet mert nem vagyok egy gerinctelen rib.anc
2022. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 harebell ***** válasza:
94%
A megcsalás semmiképp nem korrekt, akármilyen kifogást meg felmentést keresnél magadnak.
2022. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha vele akarsz maradni mindenképpen, meg fontos a hüvelyi behatolás is, akkor a végén segédeszközt (pl. egy jó méretű vibrátort) vegyetek igénybe. Most mit lehet erre egyebet mondani?


Erre nem is sértődhet meg, hisz gondolom tisztába van a kis méretével.

2022. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!