Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerek, vállás, új gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek, vállás, új gyerek?

Figyelt kérdés

A házassagom körülményeiről annyit, hogy szakitáskor 5 éves volt a kislányunk, de a férjemmel megromlott a viszonyunk.

Annak ellenére, hogy be kell látnom utólag, hogy nagyon jó apa volt.

Amit tudni kell a volt férjemről, hogy nagyon gazdag ember és velem a szakítasig soha nem volt erőszakos, de ő pszichopata. Mindenki retteg tőle. Szerintem az életében a kislányunkon kívül soha nem volt igazán mély érzelmi kötődése. Velem sem. Én csak ott voltam vele 15 évet.

Súlyos beteg lett...én pedig nem tudtam mitévő legyek, mert közben én már el akartam hagyni és volt már új szerelmem is.

Majd lebuktam és elköltöztem a kislányunkkal.

Ő pedig a halálos ágyáról mindent bevetve felépült.

Majd a legdrágább ügyvédeket bevetve elvette tőlem a kislányomat.

Azt kell mondjam hogy még ez volt a nyugis rész.

Mert az elhelyezési per után keményített be.

A szerelmemmel összeházasodtunk majd született egy kisfiunk. Erre a volt férjem közölte hogy a lányunk nem fog találkozni a mocsokból született fattyammal és a teljes kapcsolatomat meg akarta szakítani vele, ezert a teljes eltiltásomat kezdte el intezni az ügyvédeivel.

Ezzel egy időben a férjemet két ember úgy megverte munkaból hazafelé jövet, hogy a jobb karja örökre nyomorék lett.

Ezek után megprobáltam beszélni vele négyszemközt. Azt mondta jó beszéljünk, majd rendesen megmotozott. Elvette a mobilom és átmentünk egy másik szobába ahol elmonta, hogy nincs irgalom számomra nincs kegyelem azért amit vele és a kislányunkkal tettem. Megnyomorított emberi roncsok leszünk én és a férjem azert amit tettünk és a mostani még csak a kezdet. Nincs alku.


A rendőrség tehetetlen, sőt még ő tett ellenem rágalmazasért feljelentést és kérvényezett egy távolságtartásit ellenem amit helyben is hagytak.

Nem fog leállni amíg teljesen tönkre nem tesz minket, ismerem tudom.

Mit tehetnék most?


2022. jún. 29. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

A pszichopatákat nem hatják meg a feljelentgetések és a papírok.

El kéne beszélgetnie vele egy olyan embernek, aki 2x nagyobb mint ő és nem túl nyájas a természete, ha érted mire gondolok...

2022. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Keress egy jó ügyvédet, nőket segítő szervezeteket pld.: NANE, de biztosan vannak mások is, akik tudnak érdemben segíteni.
2022. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért kemény sztori. Viszont sosem fogom érteni, hogyan vannak párok együtt 10 évig gyerek nélkül, és akkor romlik meg, ha már van gyerek. ÉS mellé a megcsalás is, fasza...
2022. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a válást mindig két l-lel író troll mindig ilyen meséket ír.
2022. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

A pszihopataknak nincsenek erzeseik , nem kepesek mely erzelni kotodesre sem .

Szoval megcsaltad , valoszinuleg anyagilag nem voltal felkeszulve az " uj szerelemre" . Most meg csodalkozol , hogy rossz neven vette.


Tisztazzuk , hogy nem ertek egyet azzal amit tesz a volt ferjed . De azt senki nem dijjazna , ha hulyenek neznek. 15 evig nem zavart hogy " pszihopata " , mert gondolom van penze ! Gyereket is vallaltal vele 5 eve.

2022. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kamu
2022. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

3.

Pedig ez rém egyszerű. Nekem is feltűnt ez a környezetemben azért figyeltem meg. Szóval adott egy egomàn nő, aki ledöbbenve veszi tudomásul a szülés után hogy a pasi szereti a gyerekét...rendesen féltékenyek lesznek rá. Aztán jön a hormonális változás az anyagcsere lassulás és a hízás. Idővel pedig a palinak nem fog felállni tehénre vagy belelankad. A nő pedig a táplalkozási szokasain vàltoztatni nem fog...szeressék dagin is úgy illik. A pali is érthető mert benevezett egy 60 kilós cicára és töcskölnie kellene a 85 kilós anyut. Ez sokaknak nem megy tartósan.

Ennyire egyszerű okokra vezethető vissza a 10 évig nyugi aztán meg törik a nagy idil.

2022. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.

Ezt már más is tanácsolta. Volt is rá jelentkező összegyűjtötöttük a pénzt is.

Majd mikor megtudták kiről lenne szó, mind a ketten meghátráltak és azt mondták hogy nekem elment az eszem, nem akarnak meghalni.

Ismerik őt.

2022. jún. 30. 00:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo , ha nem kamu , akkor elkene gondolkodnod , hogy ki a pszihopata kettotok kozul.

Miert nem egy jo ugyvedre gyujtottetek penzt ?! Bar szerintem is kamu .

2022. jún. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Kamuuuu, ha nem akkor meg teljesen jogos amit csinál, én is így tennék
2022. jún. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!