Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, de viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ecstazi99 kérdése:

Megcsaltam a párom, de viszont most nem tudom ,hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk, vagyunk 2éve ... Egyik nap nagyon hideg volt hozzám, aztán ez folytatódott 3napig, nagyon nehezen mondta el hogy "Már nem tartalak vonzónak,nem szeretlek, nem jelent semmit a jelenléted " , nagyon sok mindenen túl , sokat segítettem neki, főztem, mostam rá, sosem éreztem magam megbecsülve...

Amikor, ezeket elmondta,persze fogtam a dolgaimat és elmentem....még akkor este elmentünk a lányokkal bulizni , aztán lefeküdtem egy ismerősömmel, nagyon jó volt vele, egész este, más nap reggel meg boldogan keltem, kielégített ,nagyon is , mellette nőnek éreztem magam.De még aznap reggel az expasim fel keresett és úgy csinált mintha nem történt volna semmi, ugyan úgy beszélt velem mint előtte,kedves volt stb ... Nem tudom,mondjam el neki hogy voltam mással? Mert lényegében nekem nem tűnik megcsalasnak mivel elmondta hogy nem szeret és nem jelentek neki semmit.

22 éves leány.



2022. júl. 9. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám ezzel a pacákkal a kapcsolatot, és nem is kötném az orrára, hogy mással voltam. Az előadott színházi előadásnak sem dőlnék be. Elmondta, hogy nem talál már vonzónak, nem szeret, akkor nincs miről beszélni. Te sem szereted már, különben nem bújsz ágyba mással. A sértettség nem elég indok a szinte azonnali szexre mással.
2022. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban. Ugyanez lett a vége kb. Nem bántam meg.
2022. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy felkeresett? Honnan tudta, hogy hol vagy? Vagy ha hívott minek vetted fel? Miért nem hajtottad el? El nem tudom képzelni, hogy bájcsevejig fajul egy szakítás utáni reggeli kommunikáció.
2022. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmezem amit írsz, hogy szakítottatok amikor ez megtörtént úgy nem megcsalás.
2022. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás. De ne is békülj ki vele. Találsz jobbat!
2022. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne békülj ki vele, nem tudott téged értékelni!
2022. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentesz neki semmit,akkor miért keresett fel? Vagy nem jött össze neki a másik csaj,vagy/és csak azért kedves veled,mert áll a cerka.
2022. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a másik ember független, és akarja folytatni veled a kapcsolatot, akkor folytassad azzal, és most te mondd ugyanazokat a mostani párodnak, amiket ő mondott neked. Hogy lehetne ezek után folytatni vele a kapcsolatot?? Sehogy!!
2022. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.Vissza ne menj hozzá!
2022. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Ne mond el neki, hogy voltál mással, én jelenleg is rendszeresen csalom a pasim.
2022. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!