Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőm, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, amit azonnal elmondtam neki. Úgy néz ki, meg fogja bocsátani, viszont nem tudok mit kezdeni azóta se a szégyenemmel. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Öt éves kapcsolat, egy hete történt az egész, de azóta sokkal rosszabb. Ő azt mondta, valószínűleg félre tudja majd tenni úgy a dolgot, hogy soha többet nem hozza fel, és kész folytatni a kapcsolatunkat (pedig azóta sem tudja felfogni, hogy hogyan voltam képes erre). Én viszont nem tudom félretenni a szégyenérzetemet - azt, hogy egyáltalán nem ezt érdemelte volna, mégis megtettem vele. Ez egyre rosszabb. Folyamatosan keresi a társaságomat, de én képtelen vagyok a szemébe nézni, megérinteni - egyáltalán beszélni vele a gyomorforgató érzés nélkül. Plusz a családjával is ugyanez a helyzet.


Ha nincs velem, sokkal könnyebb, mert egyszerűbb elvonatkoztatnom, és hellyel-közzel elfelejtenem magam.



Sokszor úgy érzem, a legjobb döntés lenne azt mondanom neki, hogy fejezzük be az egészet. Részről azért, hogy minél hamarabb legyen esélye egy hozzá méltó partnert találni, másrészt azért, hogy önző módon ne gyötörjön tovább ennyire a lelkiismeret furdalás, valahányszor együtt vagyunk.


Hogy lehet az, hogy ő előbb túl van ezen, és képes elengedni, miközben én még mindig ezen görcsölök? Lesz ez jobb később, tényleg csak idő kellene az egészhez? Veletek történt hasonló? Ha igen, hogy kezeltétek?



2021. aug. 12. 14:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Furcsa hogy ilyen megértően kezeli a dolgot. De mondjuk én a helyedben inkább nem mondtam volna el.
2021. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Te már nem szereted ezt a lányt.
2021. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Úgy érted, ha valóban szeretném, meg sem csaltam volna?
2021. aug. 12. 14:29
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Igen, úgy érti.
2021. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészről. Másrészről nem menekülnél a társasága elől.
2021. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Lelkiismeret furdalásod van.
2021. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi bele, őrlődik ő is belül, és szenved, lehet jobban,mint te, csak annyira szeret és meltanyolja az őszinteséged(ami előtt le a kalappal),hogy nem mutatja ki a keserűségét.

Nayg kérdés, ezután valaha megtud e bízni benned, hiába mondtad el, hiába akar,gondol ő vmit, az érzéseket nem lehet mindig irányítani.

2021. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem bántásból írom ezt kérdező, de te már kiléptél érzelmileg ebből a kapcsolatból, nem szereted őt, mint nő. Mint ember, persze, de az kapcsolathoz kevés. Ebből fakadt a megcsalás is. Nincs tűz, nincs intimitás, nincs egymásra hangoltság: Persze, hogy jön egy harmadik, akitől megkapod ezeket.

A viselkedésed is ezt mutatja, igazából látni sem bírod a barátnődet. Én már voltam pár boldogtalan párkapcsolatban és még a legerkölcsösebb ember is elkezd jobbra-balra nézelődni, ha már 5 éve nem boldog valakivel. Szerencsére én időben szakítottam anno.


A lényeg: Én elköszönnék ettől a nőtől a helyedben. Könnyebb lenne neki is, neked is.

2021. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, a meglátásaitok sokat segítenek a döntéshozatalban!
2021. aug. 12. 15:03
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Sokan írnak sokfélét, számomra az,hogy bevallottad, és így gyötör a lelkiismeret, pont azt igazolja,hogy szereted meg ezt a nőt.

Rózsaszín felhők persze elmúltak, 5 év után nem csoda, de attól még szeretheted.

Az élet nem fekete vagy fehér.

Egy kapcsolat nem fekete vagy fehér.

Az emberek hibazhatnak, vannak mélypontok, hullamhegyek és völgyek.

Alapból én is azt mondanám, megcsalás,ennyi volt,itt legyen vége.

Csak ebben az esetben lehet még megmenthető ez a kapcsolat, és lenne is értelme.

Kicsit többet kéne tudni a körülményekről!

Hogy történt a megcsalás?

Hirtelen fellángolás volt, vagy már egy ideje a levegőben lógott?

Milyen a szexuális eletetek?

Hány évesek vagytok?

2021. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!