Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy bizonyos kor után szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor után szerelmet max egy viszonyban élhetünk meg, már ha szerencsések vagyunk?

Figyelt kérdés

Én válni nem tudok, de néha azon gondolkodom, hogy lehet, ha lenne szeretőm kapnék kicsi szeretetet, szerelmet. Ha elvalok, hogy kapok pasit, ha a pasik sosem válnak szerelem miatt?

Volt már egy házas "szeretőm" , persze, hogy nem vált,de reméltem kicsit szeretni fog, de ő is amolyan lelki szemetes ladanak használt. Nagyon szeretőnek sem akart, szóval nem volt szerencsém.

Most van megint egy férfi, kijelentette, hogy nem válik, de szeretne szerelmes lenni. Nem csak szexet szeretne.


2022. júl. 19. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondják amit hallani akarsz.probald ki.

Ha szerelmet kersz azt ígérik

Ha lazát akkor meg azt

Ha azt mondod a ferjed szereted csak a szex nem jo akkor ő is azt mindja a felesegét szereti csak a szex nem jo


Ilyen amator naivitással nagyon nem jo felé mész

2022. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

De amugy a szerelem de a live bombing is NEM kor függvénye.

Tudnak 40 felettiek is elborultak szerelmesek lenni.

2022. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miétt nem tudsz elválni? Ha anyagiak miatt, akkor keress (másik) munkahelyet, és amennyire lehet gyűjtögess.


Elváltként pedig találhatsz olyan, akár szintén elvált férfit akivel boldog lehetsz.


Én is elváltam, es a párom is, es hiába vagyunk 40 közelében (+-), még sose voltam ilyen szerelmes, es szerintem ő sem.

2022. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3as,nálatok van gyerek a volt ferjeddel?

Hat inkabb gyerek miatt. Nem tudom melyik férfinek kellene egy kisgyermekes nő..

2022. júl. 19. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy egész kicsi, neki 2 nagyobbacska (alsósok)


3

2022. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

"Én válni nem tudok"


Miért? Nem tudod a bíróság címét?


"Ha elvalok, hogy kapok pasit, ha a pasik sosem válnak szerelem miatt?"


Úgy, hogy vannak egyedülállók is.

2022. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Az biztos, hogy többnek, mint egy férjes.
2022. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-esnél a pont.

Pici gyerekkel váltam, x év egyedüllét után ismerkedtem meg az elvált 2 gyerekes apával, aki azóta már a férjem.

2022. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Bármikor beüthet az ember életébe egy újabb szerelem (gondolata), de a karakán jellemű személy nem engedi olyanná fejlődni a viszonyt. Ez alól is, amit írtam, sok a kivétel. Arra gondolok, hogy elhidegülnek a nagy szerelem elmúltával, aztán akad új párjuk és boldogok egymással, tiszta szerelemmel.
2022. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!