Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőkből lett élettársak/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőkből lett élettársak/feleségek. Őszintén: a párotok/férjetek veletek is megismétlte a megcsalást? Van valami ebbe a "ha a feleségét velem, akkor engem kivel" dologba?

Figyelt kérdés

Viszonyt folytattam a párommal fél éven keresztül. Ezalatt többször megígérte, hogy elhagyja a feleségét, de mindig volt valami kifogás, labilis a felesége, nem enegedné hogy elhagyja, öngyilkos lenne stb. Megelégeltem és kitálaltam a feleségének, aki kidobta, így most együtt vagyunk. De bennem van a kétség, hogy lehet ha nem tálalok ki a feleségének akkor el se hagyja. És az is motoszkál bennem, hogy engem is megcsalhat ugyanígy.


Most nem véleményekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, olyanoktól akik voltak ilyen helyzetbe és hosszabb kapcsolat lett belőle, az hogy alakult?



2022. júl. 31. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Változó. Van, aki igen,van, aki nem. Én nem nem tudok saját példát hozni, mert voltam hasonló helyzetben, de a végén visszaléptem, szóval inkább nem jósolgatok, mi lett volna később.

Téged viszont jó eséllyel meg fog csalni, vagy elhagy másért, aki biztosítja neki a lakhatást és egyebeket. Honnan veszem?

1. Esze ágában se volt dobni a feleségét. "Labilis, öngyilkos lesz, blabla". Ez mind kamu volt, hogy mindkettőtöket megtartson. Ha igaz lett volna, a nő nem ezt teszi, miután lebuktatod.

2. Nem volt beléd szerelmes. Miután "elrontottad a játékát", már nem is lesz. Ergo, nem kell neki ahhoz szerelmesnek lenni, hogy párhuzamos kapcsolatot folytasson. Vagyis simán tarthat mást melletted is. Az önmagában nem visszatartó erő nála, hogy van már neki egy nő otthon.

3. Gyerekről nem írtál, hogy lenne a feleségével. Ha az sincs, akkor a fenti kettő hatványozottan érvényes.

2022. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg. Nálatok azt is bele kell számítani, hogy te eléggé ráakaszkodtál, és ha puncit akart, meg kellett tartania, de nem ő választott téged. Valószínűleg azért, mert nem vagy neki elég egy teljes értékű kapcsolatra.

És mivel pont a fenti elv miatt, amit írtál, általában a szeretőkből lett barátnők féltékenyek, a féltékenység pluszban taszító lesz. Nyilván egy másik nőhöz.

2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mint látod, a párod hazudott, mert a felesége, nemhogy öngyilkos lett, hanem úgy dobta ki, mint azt a bizonyos macskát. Nem szeret téged igazán, mert jobb híján van veled most, ha nem buktattad volna le, még a feleségével lenne.
2022. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged igazán, de a két szék közül te maradtál. Szóval jobb híján veled marad, a kérdés már csak az hogy meddig.
2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
En nem voltam szereto, csak egy csok csattant el koztunk, egy honappal kesobb a parom elkoltozott a felesegetol, en is az elettarsamtol. Nalunk nem igy volt mint nalatok, bennem fel sem merul, hogy megcsalna engem a parom, plane nem az exevel.
2022. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Én szereto voltam először, majd elváltunk h össze költözhessünk. Iszonyú szerelmes voltam belé. Bár ne tettem volna !! Most velem csinálja ugyan ezt. Be akar vonni a szexbe másokat. Mivel nem mentem bele / vagy amúgy is megtette volna / tutira megcsalt már. Egy óvatlan pillanatban elmesélte hogy csináltak a csajjal. Majd persze mentegetőzött h előttem volt. Azt hiszi elhiszem. Sajnos én is úgy jártam mint az exe. Ot velem csalta, most meg enfem csal !!
2022. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
1.Szerintem a "labilis feleség" és hasonló indokok inkább kifogások voltak (ráadásul kamu). Gondolom ha a felesége olyan nagyon labilis lenne nem rakta volna ki rövid úton. 2. Csak azután kötött ki nálad, amikor a felesége dobta, mivel csak te maradtál.
2022. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!