Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőkből lett élettársak/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőkből lett élettársak/feleségek. Őszintén: a párotok/férjetek veletek is megismétlte a megcsalást? Van valami ebbe a "ha a feleségét velem, akkor engem kivel" dologba?

Figyelt kérdés

Viszonyt folytattam a párommal fél éven keresztül. Ezalatt többször megígérte, hogy elhagyja a feleségét, de mindig volt valami kifogás, labilis a felesége, nem enegedné hogy elhagyja, öngyilkos lenne stb. Megelégeltem és kitálaltam a feleségének, aki kidobta, így most együtt vagyunk. De bennem van a kétség, hogy lehet ha nem tálalok ki a feleségének akkor el se hagyja. És az is motoszkál bennem, hogy engem is megcsalhat ugyanígy.


Most nem véleményekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, olyanoktól akik voltak ilyen helyzetbe és hosszabb kapcsolat lett belőle, az hogy alakult?



2022. júl. 31. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, méghozzá a volt barátnőjével. Akit értem hagyott el.
2022. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nagy számú statisztika alapján nem lesz hosszú távú a kapcsolatod…. Több minden miatt sem…!

Kezdve azzal, hogy hiába vagy együtt a szeretőddel, a bizalma valószínűleg örökre elveszett irányodba….

2022. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Miután bemószeroltad veled maradt? Nem teljesen normális. Biztos meg fog csalni, pontosabban el fog hagyni amint teheti.
2022. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ezt nem lehet előre megjósolni. Ez két ember személyiségétől függ.

Ha a párod labilis személyiségű, a feleség tudja befolyásolni vagy más "behatások" miatt amik érik az életben, rögtön nőknél vigasztalódik, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat. De ez az ő személyiségén múlik, amit te ismersz, mi ezt innen nem tudhatjuk.

Aztán azon is múlik hogy ketten együtt milyen jövőképet vázoltok fel magatoknak, mennyit tesztek érte mindketten, hogy ez működjön is. Ha csak az egyik akarja a kapcsolatot a másik meg csak elvan mint a befőtt, akkor nem fog működni, tök mindegy hogy a feleséggel van együtt, vagy az új párjával. Szóval hozzáállás kérdése az egész (+milyen az alapszemélyisége).

2022. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Saját példámat mondom el.

Szintén szerető státuszba voltam a barátommal, nem volt házas, viszont az első 3 hónapig gyönyörűen titkolta hogy már egy fél éves kapcsolatban él.

Itt lett egy szakadás, de vissza könyörögte magát, ígérve hogy elhagyja a nőt úgy is. Vártam, nem tette meg.

Majd jött a fordulat, lebukott. Ekkor lelépett a nő azonnal, így egyből jött hozzám, hogy 'szabad a pálya'.

Sajnos túl naív és szerelmes voltam ezek után is.

Nem telt el 1 hónap sem, már visszajárt hozzá, folyamat csalt meg a hátam mögött.


Egyértelmű a sztori innen. Hiába ígért fűt fát, neki az ex marad az atyaúristen. Csúnyán rászedett mindkettőnket a nővel, akivel később beszéltem is erről.

Részemről soha többet ilyen kapcsolat, azóta pedig inkább semmilyen sem, kutyából nem lesz szalonna tisztelet a kevés kivételnek.

2022. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Szeretője voltam, neki menyasszonya volt, 5 eves együtt élés.

1 honapig jártunk ossze titokban majd a csaj elé állt és szakított. Utana osstekoltoztunk, osszehazasodtunk, gyerekunk lett és évek után is szerelmesek vagyunk. Ő most 45 éves tehát nem egy kis srác aki ugrál össze vissza. Elmondta ezerszer hogy első látásra érezte hogy neki én kellek, örökre. Eddig úgy néz ki igazat mondott :D semmi gyanú fel sem merül.

Ő azt mondja hülyeség, hogy ha veled csaltak téged is megfog. Ha megtalalta azt az embert, akkor nem kell neki más, nem kockaztatna és nincs hianyerzete.

2022. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Kezdem a mentségemmel: 20 éves voltam és naiv, meg tapasztalatlan.

Ő 38, és házas, két gyerekkel. Ezt először nem is tudtam.

Jött a szokásos: a felesége elhagyta magát, veszekszik egész nap vele is, a gyerekekkel is, lusta, nem tud főzni, a teljes pakk, mindennel együtt.

Következő fokozat: elválna, de... hitel, gyerek, öngyilkos lesz, nem boldogul egyedül a felesége.

Lebukott. Eskü, nem én voltam. A felesége kivágta. Jött hozzám, hogy "engem választott". Persze boldog voltam. Majd én megmutatom, hogy mellettem boldog lesz, hűséges, a csillagokat lehozom érte. Persze én akartam lenni a jófej új nő, aki kijön a gyerekekkel, az exével, mindenben megértő.

Aztán egy évvel később lebukott, hogy egy kolléganővel csal, utólag az, hogy az exével is, rendszeresen.

2022. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szörnyű a világ.
2022. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ismerek ilyet, ott az exhez is járt csalni a pasi az új nőt, rá talán egy-két évre meg egy újjal csalta.

Hát.. kutyából nem lesz szalonna. Nem halálos szerelmes volt beléd és lépett, hanem te maradtál a két szék közül. Ha nem dobja ki a nő szerinted mikor lépett volna?

2022. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Mellettem a volt férjem szeretőt tartott,el is váltunk. Most rendszeresen jönne vissza, mondja, hogy kíván, megcsalna velem a menyasszonyát. Undorító dolognak tartom. Bár lehet megnézném a nő arcát, amikor ezt megtudja, de az önbecsülés nagyobb bennem a bosszuvagynal.
2022. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!