Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megjelent az exem.Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent az exem.Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 éve élek párkapcsolatban,3 éve házasodtunk össze és azóta már gyerek is van. Minden rendben a kapcsolatunkban,kisebb hullámvölgyek vannak,de nincsenek nagy problémák.

A férjem előtt volt egy kapcsolatom. Azt a férfit nagyon szerettem,nehéz volt elengedni,idő kellett míg túltettem magam rajta viszont nagy nehezen sikerült.

6 éve nem is beszéltünk,erre most a semmiből megjelent. Neki is van családja,de mellette írkál nekem,tudom,hogy mit akar,csakis szexet,viszont én leszögeztem,hogy ez nekem nem pálya,nem csalnám meg a férjemet senkivel se.

Viszont az a baj,hogy nagyon izgat,ha ír,sokat gondolok rá,tudom nem szabadna még ezt sem. Eszembe jut milyen jó volt vele anno,és megőrülök.Mit tegyek? Gondolom az lenne a legjobb ha letiltanám mindenhonnan,hogy ne tudjon írni ugye? Nektek mi a véleményetek erről? Köszi ha elolvastad!



2022. aug. 6. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Hú, ez egy elég sz.r helyzet.. én értem a dühös kommenteket, de attól még nem kéne ilyen bunkón szólni (de ez nem tartozik ide). Azzal nem tudsz mit csinálni, hogy ilyen érzések lettek benned, emiatt kár is hibáztatnod magad, mert nem te "kérted". Viszont az, hogy mit cselekedsz, az a te döntésed. Ha ilyen hatással van rád ez a férfi, és tudod hogy nem csalnád meg a férjedet, akkor szerintem a legjobb lesz minél hamarabb megszakítani vele a kapcsolatot, mert csak magadat kínzod és zaklatod fel egyre jobban.

Én biztos ezt elmondanám neki, hogy miért tiltom le, de ez én vagyok, mert ha hirtelen elvágok egy kapcsolatot, utána hajlamos vagyok visszalépni bele, lehet a te lelkednek is könnyebb lesz, ha adsz ennek egy lezárást. De igazából az a te mérlegelésed, hogy neked mi lenne az egyszerűbb.

2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező!

Nincsenek véletlenek

Minden okkal történik!

2022. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem mondom hogy feküdj le vele, csak gondolom...
2022. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megerősítettetek benne,hogy mit kell tennem. El fog múlni a sóvárgás és minden a régi lesz.
2022. aug. 6. 21:53
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
A férjed erről tud? Mert ha az én párom beszélgetne az exével ki tudja, mikről és megtudnám, ki is dobnám.
2022. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A probléma megoldva,lezártam az ügyet magamban is meg vele is. Rájöttem,hogy igazából nem is hoz lázba,mert egyébként nem működtünk mi együtt,csak az ágyban. Köszi az összes kommentet!
2022. aug. 13. 06:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha az aktuális férjnél van számodra jobb, akkor előbb-utóbb vágyni fogsz arra. Nekem van két szerelmem. Az egyiket sose csalnám meg, a másikat megcsalnám. Szeretem mindkettőt. De az egyik 10/10, a másik 9/10. Azt az egy tized hiányt ki akarod majd próbálni. De ha már házasodtál, akkor ne tedd. Ha házasság után megjelenne egy 10/10-es csaj, nem rúgnám fel a házasságot. Mivel ez a 10/10 nagyon ritka az életemben, így ezért nem házasodok.
2022. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!